Мер Черкас Одарич про заяву Павловського: Народний депутат нахабно бреше!

Міський голова Черкас Сергій Одарич прокоментував заяву народного депутата України Андрія Павловского, який дорікнув судді Шевченківського районного суду Києва Ларисі Радуцькій в умисному затягуванні справи про невиконання мером Черкас Сергієм Одаричем рішень судів про повне відновлення на роботі людей, незаконно звільнених ним шість років тому з міської адміністрації.

Мені дуже прикро, що народний депутат так нахабно бреше, - пише Одарич на Фейсбук.

1. Засідання не переносилося. Воно відбулося. Навіть суддя продовжила роботу на годину довше - після завершення робочого дня.

2. Щоразу нові документи надаються не захистом (документи захисту ще навіть і не долучались до справи), а якраз навпаки - потерпілими. Зокрема, усе вчорашнє засідання вивчались виключно документи потерпілих. Щоб ви уявляли: колишня начальниця управління економіки В.Мироненко вчора клопотала про долучення до справи сертифіката про закінчення нею курсів з МС Офіс. На запитання - а для чого це в справі??? - заявила "щоб не думали, що я тупенька".

3. Сама кримінальна справа - замовлена колишнім губернатором Тулубом. Прикро, що "бороць із режимом регіоналів" так активно продовжує його традиціі.

Думаю, що шановний нардеп просто не володіє темою, про яку пише. І його просто використовують "втемну".

Нагадаємо. що Павловський заявив таке: «Це явне затягування розгляду справи, адже це вже 19-е засідання у цій справі, яке тепер розглядається в Шевченківському суді. А справа до цих пір знаходиться на стадії вивчення документів, представлених суду сторонами. Знову засідання перенесено на місяць, на кінець липня. люди вже рік змушені постійно їздити з Черкас до Києва за свій рахунок для того, щоб відстоювати свої права. за час цього протистояння одна людина вже померла ", - зазначив нардеп».
23.06.2014 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter