Ткаченко уточнив інформацію адміністрації Порошенка: Черкащина може прийняти 3,8 тис. біженців, а не 22 тисячі

Ткаченко уточнив інформацію адміністрації Порошенка: Черкащина може прийняти 3,8 тис. біженців, а не 22 тисячіІнформація, оприлюднена в. о. заступника голови адміністрації президента України Андрієм Сенченком, про готовність Черкаської області прийняти 22 тисячі вимушених переселенців із півдня та сходу країни не відповідає дійсності. Про це під час прес-конференції заявив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, інформує прес-служба губернатора.

Насправді Шевченків край, за офіційними даними, поки що спроможний поселити близько 3,8 тисяч людей. Водночас, запевняє голова ОДА, що в разі необхідності тут розмістять і більшу кількість переселенців.

–Кожного дня до нас їдуть люди, на жаль, інформація про готовність прийняти 22 тисячі переселенців необ’єктивна й звідки взялася ця цифра мені невідомо, – зазначив Юрій Ткаченко. – Та все ж таки ми будемо приймати стільки переселенців, скільки до нас приїжджатимуть. У нас є можливість розселяти їх в гуртожитках. Зараз ми збираємо інформацію щодо вільного житла в районах, щоб дати альтернативу, оскільки концентрація переселенців в обласному центрі створить соціальну напругу.

За його словами, питаннями організації й розселення на території області переселенців з «гарячих точок» України займається перший заступник Наталія Старікова, а вся інформація стосовно цього акумулюється в обласному контактному центрі.
17.06.2014 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter