Координаційна рада сил Майдану: Старікова хотіла вселити переселенців з Горлівки в антисанітарний гуртожиток під Шполою

Координаційна рада сил Майдану: Старікова хотіла вселити переселенців з Горлівки в антисанітарний гуртожиток під Шполою Координаційна рада сил Майдану Черкащини дала свою оцінку поширеному в Черкаській ОДА факту прийняття на тимчасове проживання 37 переселенців з Горлівки, про яке минулого тижня повідомляла прес-служба Черкаської ОДА.

"Минулої п'ятниці Автомайдан Черкаси, Самооборона майдану, смілянський Правий Сектор забрали з Горлівки 37 переселенців, - йдеться в повідомленні КРСМЧ. - Жінки, серед яких є і вагітні, діти, серед яких є і немовлята та інваліди. Довезли ми їх успішно і передали в руки нашій владі. Біженцям пообіцяли, що на Черкащині вони житимуть в санаторних умовах. Натомість їх завезли у якийсь покинутий гуртожиток під Шполою, звідки до найближчого магазину й аптеки іти хвилин 40. Умови не те, що не санаторні, а просто антисанітарні. Душу немає, туалет – один, і той метрів за сто від корпусу. Питної води немає, їжі немає. Жінка, яка була відповідальна за всю групу переселенців і з собою привезли кількох дітей, ледве не плакала, коли ми запитали, як їх прийняли.

Автомайданівці терміново туди виїхали. Коли ми побачили, в яку … наша влада заселила біженців, були в шоці. Почали з’ясовувати, хто відповідальний. Виявилося, що рішення про те, що гуртожиток під Шполою придатний для прийняття біженців, прийняла перший заступник Ткаченка Старікова. Вийшли не неї, чим викликали купу обурення, бо мовляв, вихідний, а її працювати примушують. Зрештою Старікова разом зі своїм помічником на прізвище Станчук узгодили інше місце для переселенців, якусь базу, нічим не кращу за шполянський гуртожиток. Тут уже наше терпіння лопнуло і напряму зателефонували Ткаченку, який саме був на Сході через трагічну загибель наших прикордонників. Коли губернатор дізнався, як повелися з дітьми, просто лютував. Через 15 хвилин після його втручання питання було вирішено. Біженців поселили в приватний лікувально-профілактичний заклад на повне забезпечення аж до вирішення ситуації в країні. Видно з усієї ОДА реально працювати може тільки Ткаченко".
17.06.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter