"Свобода" заявляє, що ймовірний земельний рейдер з Верхнячки не є членом їхньої партії

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода» спростовує факти земельного рейдерства в Верхнячці Христинівського району, яке відбувалося з потурання людей, які прикривалися іменами Генпрокурора та міністра сільського господарства.

«Низка видань поширила недостовірну інформацію про пікетування будівлі Державного агентства земельних ресурсів громадськими активістами, - йдеться в офіційному повідомленні черкаської «Свободи», - які вимагали припинити земельне рейдерство в селищі Верхнячка на Христинівщині Черкаської области, яке нібито за сприяння націоналістів здійснює місцевий бізнесмен Іван Дорошенко. Черкаська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" заявляє, що Іван Дорошенко, якого ЗМІ безпідставно називають "бізнесменом із партії "Свобода", не є і не був членом чи прихильником націоналістичного об'єднання. Черкаська обласна організація ВО "Свобода" також наголошує, що ніколи не надавала підтримки у вирішенні будь-яких, зокрема земельних, питань Іванові Дорошенку, як і будь-яким представникам бізнесу, якщо їхні інтереси суперечать законним інтересам громади».

У Державному агентстві земельних ресурсів заявляють, що 28 квітня 2014 року 12 селян Верхнячки звернулися до головного управління відомства на Черкащині із заявами про затвердження проєктів землеустрою для відведення земельних ділянок площами по 2 га. Вже 14 травня у найкоротші терміни за дорученням голови Держземагенства свободівця Сергія Рудика цим громадянам було видано накази про передачу земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства. Ще 5 мешканців селища Верхнячка 30 травня 2014 року отримали дозволи на виготовлення проєктів землеустрою. Сергій Рудик, попри тиск та численні прохання можновладців, не допустив відведення цих земельних ділянок бізнесменові Дорошенку. Більше того, керівник земельного відомства на звернення громадських активістів в короткі терміни допоміг селянам оформити і отримати у власність ці наділи землі, на які у жителів села є всі документи, що підтверджують їхнє право власности. Після спілкування представника Державного агентства земельних ресурсів з пікетувальниками, в ході якого він ще раз запевнив у законності їхніх прав на землю та користуванні нею, селяни зняли свої претензії до відомства та його територіяльних органів.
12.06.2014 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter