Замріяний Шура Радуцький натякнув, що коли б Одаричу заткнули пельку та засунули б куди подалі, то вибори б він не виграв

Замріяний Шура Радуцький натякнув, що коли б Одаричу заткнули пельку та засунули б куди подалі, то вибори б він не вигравВідомий місцевий громадський діяч, директор КП "Дирекція парків" Олександр Радуцький і інтервью, поширеному його прес-службою, дав оцінку місцевим виборам у Черкасах. Нагадаємо, що навесні Радуцький кілька разів безуспішно намагався стати секретарем міської ради Черкас. До цього обіцяв "лягти кістками", щоб не допустити Одарича в мери.
Про Одарича
- Рівень підтримки в Сергія Олеговича є, він є у кожного політика, але в нього високий і антирейтинг. Одарич дуже грамотно провів виборчу кампанію в тому плані, що маніпулював думкою людей. Що його підтримує УДАР, що його підтримує Порошенко, хоча це не так. І навіть у день голосування людям у скриньки вкинули «інструкцію», як треба голосувати: за Порошенка, Одарича і ПВД. Тому якщо б відбулися чесні вибори, без маніпулювання і технологій, він би програв. Я не розумію взагалі, як балотуватися в мери може людина, яка в Черкасах навіть не прописана. Законом це дозволяється, але тут він не зареєстрований, і це цинізм вищого ступеня.

Про бюлетені та сейфи
Ніби й дрібниця, що на всіх дільницях були сейфи, але на їх розміри ніхто не звернув увагу. На більш, ніж половині дільниць бюлетені до сейфів помістити не вдалося, бо вони були замалі. Виходить, що половина бюлетенів на ДВК не могли зберігатися так, як вимагає цього закон. Тож частина була під замком, а решта – де завгодно. Проте, питання невідповідності сейфів на широкий загал не виносилося. Мовляв, які знайшли для позачергових виборів, такі й були, але це не відповідь. Що це дало людям, які фальшували вибори? Це була можливість для вільного виносу бюлетенів з дільниці ще до 25 травня. Їх можна було роздати тим, хто потім займався вкиданням бюлетенів за того кандидата чи ту партію, яка за це заплатила кошти. Тобто фальсифікація була підготовлена заздалегідь. Як результат – 8 дільниць перераховано, з них на 4 не можуть встановити результат. На одній знайшли 5% відривних «корєшків» без номера дільниці та підписів виборців. На іншій не можуть реєстр виборців знайти… ТВК ухвалила рішення про перерахунок голосів на більш як 30-ти дільницях.
04.06.2014 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter