Мамалига: У Черкасах до влади повертаються ті, які Тулубу "зад заносили"

Нова міська влада - черговий міф піАр-асів Одарича. Про це на Фейсбук пише депутат Черкаської міськради Володимир Мамалига.

«Гляньте, тут до влади приходять ті, які Тулубу зад заносили з 2010 року. Та ще й як заносили. І тут вони в новій обгортці "Roshen", на чолі пофарбованих лавочок з портретом невинносудимого Одарича на деревяному держаку.

І вже вони засмерділи усі Народні ради, відірвавши сраку від "МІРЦів", ЧАБЗ та інших цицьок. Де їх 55 тисяч народу на захист їхнього результату? Працюють в їхніх приватних фірмах? "Освоюють" бюджетні гроші? Чи Бродський вже домовився з Порошенком і скоро стане поруч з Томенком віп-агітатором?

А сьогодні вже мєнти заявляють, що бюлетні справжні, а КВУ триндить про чесні вибори, попередньо делегувавши в "солідарний" список Одарича деяких своїх керівників. Це не вибори, це гешефт. В вухах лунає 7.40. Міськвиконком завмер в очікуванні, а перелякані начальники відділів та управлінь запопадливо заглядають в очі і колишнім, і вже майбутнім.

Руки зминають кандидатське посвідчення та завбачливо загортають в агітаційну газету обрізок арматури. Згодиться. Адже скоро знову на вибори. Але доки в нас обирають грошi - я поза грою!
03.06.2014 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter