Черкаська міліція заперечує тиск на своїх працівників, які розслідують факти фальсифікації на виборах у Черкасах

Черкаська міліція заперечує факти тиску на своїх працівників, які розслідують факти фальсифікації голосування на виборах у Черкасах 25 травня. Про це йдеться в заяві УМВС в Черкаській області.

Останнім часом в засобах масової інформації розповсюджено неправдиве твердження про те, що на слідчих, які здійснюють досудове розслідування по кримінальним провадженням, відкритими за фактами порушень, виявлених під час проведення позачергових виборів, здійснюється тиск. Дана інформаціє є недостовірною та базується виключно на здогадках та припущеннях.

На сьогоднішній день слідчими Черкаської області проводиться розслідування у п’яти кримінальних провадженнях, відкритих за частиною 1 статті 157 Кримінального кодексу України, за фактами порушень, які були виявлені під час проведення позачергових виборів.

Зокрема, відкрито два кримінальні провадження за фактом підкупу виборців довіреними особами кандидатів. Проводиться розслідування по двом кримінальним провадженням, розпочатими за розповсюдження неправдивої інформації відносно кандидата на пост Президента України та кандидата на крісло мера міста Черкаси. Також відкрито кримінальне провадження за фактом невиконання членами виборчої комісії рішення про початок перерахунку голосів на виборчих дільницях.

По всім зазначеним кримінальним провадженням проводиться об’єктивне та неупереджене досудове розслідування, після завершення якого буде прийнято законне рішення.
03.06.2014 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter