Ліходькін обіцяє судові позови проти Воротника-Мамалиги, які звинуватили його в каруселях на виборчих дільницях

Ліходькін обіцяє судові позови проти Воротника-Мамалиги, які звинуватили його в каруселях на виборчих дільницях Представник пвд Олег Ліходькін погрожує зверненням у суд на екс-депутатів Черкаської міськради Валерія Воротника та Володимира Мамалигу. Про це інформує прес-служба пвд.

За наклеп брехунам доведеться відповідати в суді.

Про це заявив Олег Ліходькін, кандидат в депутати до Черкаської міської ради від Партії вільних демократів (виборчий округ № 28). Він зазначив, що звертатиметься до суду на Воротніка і Мамалигу, які звинуватили його у тому, що він влаштовував каруселі на дільниці в ЧДТУ.

- Хлопці загралися і перейшли межу дозволеного. Дільниця 711005 взагалі не знаходиться в ЧДТУ. Стосовно каруселей на дільницях 711004 і 711005, то я підозрюю, що вони дійсно були проти мене. Мої спостерігачі три рази на дільниці 711004 і два рази на дільниці 711005 ловили осіб, що намагалися винести потай чисті бюлетені. Тому буду радий, якщо ці оборудки викриють. А за наклеп брехунам доведеться відповідати в суді. Крапка, - зазначив Олег Ліходькін.
29.05.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter