"Батьківщина" заявляє, що пустотливі пальці пвд Одарича сфальшували місцеві вибори в Черкасах

"Батьківщина" заявляє, що пустотливі пальці пвд Одарича сфальшували місцеві вибори в Черкасах У Черкасах місцеві вибори сфальсифіковано. Таку офіційцну заяву поширив облсний штаб ВО «Батьківщина».

На виборах до Черкаської міської ради та під час обрання міського голови організовано брудні технології, які спотворили волевиявлення громадян, - переконані у Черкаському обласному штабі ВО "Батьківщина".

- Ми маємо оригінали протоколів з усіх дільниць, які дозволяють нам зробити висновок, що на черкаських дільницях застосовували "вкидання" бюлетенів за "потрібних" кандидатів, зокрема, за команду "Вільних демократів" Сергія Одарича.

На 40% дільниць не сходиться кількість виданих бюлетенів і тих, які виявлено у скриньках.

На 46 черкаських дільницях були відсутні сейфи, натомість бюлетені зберігалися у холодильниках, у коробках, що є грубим порушенням закону про вибори і що дало можливості для численних фальсифікацій, - запевняють "батьківщинівці".

- Так, у багатьох протоколах виявлено більшу кількість бюлетенів, ніж видано виборцям, а у списках виборців - відсутні підписи про отримання бюлетенів, що свідчить про "вкидання" бюлетенів, - переконані у Черкаському обласному виборчому штабі ВО "Батьківщина".

- Махінаціями на дільницях зацікавилася вже й СБУ. Так, в окрузі №24 виявлено дві сотні бюлетенів, заповнених за кандидата у депутати із команди Сергія Одарича Олега Роскопіна. Зафіксовано фальшиві бюлетені і на дільниці у 19 школі. Схема очевидна: з дільниці взято порожні протоколи, заповнено за "потрібного" кандидата у мери та у депутати - а далі відбувається "вкидання" по 2-3 бюлетені виборцями, з якими організовано попередню змову. За такою схемою, ми підозрюємо, сфальшовано по 150-200 бюлетенів на кожній дільниці! Десятки людей на дільницях виявили, що замість них уже поставлено підпис! - повідомляють у Черкаській "Батьківщині".

- Фактично про "чесні" місцеві вибори не може буть й мови. Наші юристи готують позови з вимогою проведення перерахунку голосів.
26.05.2014 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter