Білоусов розводить руками: владу в Черкасах взяли в заручники "революційні матроси", до яких приклеїлася мадам Жуковська

Білоусов розводить руками: владу в Черкасах взяли в заручники "революційні матроси", до яких приклеїлася мадам Жуковська Понад трьохсот питань, які вчора виносилися на сесію Черкаської міської ради, залишились не розглянутими. Це трапилось через блокування представниками громадських формувань Правого сектору, Громадського блокпосту, Автомайдану Черкас, Самооборони Майдану та Громадської ради Черкас «Рідне місто», які заблокували зал засідань та трибуну. Коментар в.о. мера Черкас Віктора Білоусова наводить прес-служба міськради.

– Сказати, що питання, які виносились на сесію – важливі, це – нічого не сказати. Оскільки місто – це живий організм, який постійно рухається і потребує щоденного контролю і фінансових підкріплень. Серед питань, які мали розглянути депутати сьогодні, були вкрай актуальні. Зокрема, які стосуються фінансування роботи комунального сектору, функціонування медичних закладів міста, зокрема, закупівлі приладдя, покриття витрат на дороговартісне лікування гемодіалізом хворих у клініці «Фрезеніус», виділення коштів на забезпечення діяльності призовної дільниці тощо. Крім цього, сьогодні депутати мали поставити остаточну крапку щодо обсягу фінансування виборів, оскільки ЦВК фактично вдвічі зменшила кошторис державного фінансування на проведення виборів, – розповів сьогодні на прес-конференції журналістам виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Віктор Білоусов.

За його словами, сьогодні місто опинилось фактично в заручниках різноманітних громадських формувань, яких використовують у своїй передвиборчій боротьбі «політики місцевого масштабу».

– Прикро, що до цієї ситуації з «розхитування» міста у нинішній непростий час долучилась і Почесний Президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська, привівши на сесію людей з дітьми, які мешкають у мікрорайоні «Митниця», де зараз не працюють ліфти. І це було зроблено саме сьогодні – за два дні до виборів, хоча ліфти на капремонт зупинені ще з лютого місяця, – наголосив Віктор Білоусов.
23.05.2014 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter