Ткаченко пропонує провести останній круглий стіл єдності в Каневі

Ткаченко пропонує провести останній круглий стіл єдності в Каневі Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко ініціюватиме проведення останнього всеукраїнського «круглого столу» національної єдності в Каневі. Як інформують у Черкаській ОДА, про це він заявив під час спілкування з журналістами в рамках відзначення 153-ої річниці з дня перепоховання праху Тараса Шевченка.

– Організувати стіл національної єдності на цій землі було б дуже символічною і знаковою подією, – зауважив Юрій Олегович. – Людина, яка візьме «Заповіт» Шевченка на цій землі, відчуваючи всю його глибину, силу кожного слова, більше не наважиться розпалювати конфлікти. Через це ми й закликаємо перших осіб держави та колишнього Президента України зібратися саме в Каневі, прийняти вольове рішення і поставити крапку в цьому розбраті, який досі відбувається в Україні.

Нагадаємо, модератор всеукраїнського столу національної єдності, перший президент України Леонід Кравчук після засідання у Харкові заявив, що третє засідання відбудеться 21 травня в Черкасах. Тоді Юрій Ткаченко вийшов із пропозицією провести його в Каневі Черкаської області, оскільки саме 21-22 травня проходитимуть Шевченківські дні. Утім, його провели в Миколаєві.
22.05.2014 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter