Голова Держземагентства Рудик підтверджує, що СБУ затримала "громадянина Гамана", а не начальника Головного управління ДЗА

Голова Держземагентства Рудик підтверджує, що СБУ затримала "громадянина Гамана", а не начальника Головного управління ДЗАНа офіційному сайті Головного управління Держземагентства в Черкаській області оприлюднено коментар голови Держземагентства Сергія Рудика з приводу затримання Петра Гамана. У Тексті Рудик фактично підтвердив, що СБУ затримала не начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області, а приватну особу.

20 травня 2014 року співробітники Служби безпеки України спільно з МВС України припинили протиправну діяльність колишнього начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області Петра Гамана.
Голова Держземагентства Сергій Ярославович Рудик зазначив, що Петра Гамана довелося звільнити із займаної посади ще 5 травня за суттєві недоліки у роботі. "Зробити це було не просто. Я відчув шалений тиск звідусіль. Дзвінки, прохання, натяки… Але моє рішення залишилося незмінним. Час показав, що вчинили ми вірно. 20 травня правоохоронці за хабарництво затримали екс-чиновника землевпорядної служби Черкащини. Однак, звільнити корумпованого, невправного керівника це лише півсправи. Вкрай важливо, щоб йому на заміну прийшов фахівець з новим типом мислення. Над цим зараз і працюємо", – підкреслив Сергій Рудик.

Від Провінції: пане Рудик замість одного «корумпованого, невправного керівника»(до речі, хто довів, що затриманий Г. – корумпований? Є рішення суду? Чи для Вас сам факт затримання означає, що людина винна?) Вами повернуто представника старої команди, яка до Гамана займалася тим самим. Це і є Ваш новий тип мислення?
22.05.2014 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter