Повертайтеся взад! Ткаченко вирішив повернути на 5-й поверх ОДА чиновників, яких звідти витурив Тулуб

Повертайтеся взад! Ткаченко вирішив повернути на 5-й поверх ОДА чиновників, яких звідти витурив Тулуб Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко хоче повернути на п’ятий поверх приміщення Будинку рад виселені два роки тому структурні підрозділи. Зокрема, це департаменти освіти і науки, охорони здоров’я та регіональне відділення Фонду державного майна. Про це він заявив під час прес-конференції, інформує прес-служба черкаського губернатора.

За словами очільника області, зараз на 5-му поверсі приміщення облдержадміністрації пустує 33 кабінети загальною площею 657 квадратних метрів. Досі там жодних ремонтних робіт не проводилося. Натомість обласна влада продовжує сплачувати кошти за утримання цієї частини будівлі. Зокрема, послуги опалення, прибирання цих приміщень, вивозу сміття та утримання ліфтів комунальному підприємству «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» обходиться у 200 тисяч гривень на рік.

– Свого часу звідти виселили кілька підрозділів, оскільки на цьому поверсі планували облаштувати «апартаменти» для голови ОДА, – розповів журналістам Юрій Ткаченко. – Обласна рада несе величезні витрати. Аби в цій частині поверху розміщувалися департаменти, які б компенсували ці витрати, то не виникало б жодних проблем. Зараз маємо подвійні витрати і нераціональне використання коштів: департаменти сплачують за комунальні послуги в тих приміщеннях, в яких розміщуються, а обласна рада сплачує ті самі ж комунальні послуги за пусті кабінети.

Окрім того, як зауважує голова ОДА, керівники цих структурних підрозділів вимушені оформлювати своїм працівникам командировочні для поїздок у облдержадміністрацію на наради чи у казначейство. Часто з цією метою їм доводиться користуватися й послугами таксі. Тож тепер ті підрозділи, які нині розміщені в різних частинах міста, хочуть повернути в будівлю обласної адміністрації. Утім, праве крило останнього поверху потребує ремонту. Для цього треба майже мільйон гривень.
13.05.2014 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:29 13.05.2014 D_Servin:
Це ж повний брід, щоб чиновники були «вимушені оформлювати своїм працівникам командировочні для поїздок у облдержадміністрацію на наради чи у казначейство». Вважаю, що відповідно до заяви голови ОДА Ткаченко Ю.О. державна фінансова інспекція в області повинна здійснити перевірку (це ж розкрадання державних коштів).
Перевірте адреси структурних підрозділів ОДА про які йшла мова (http://map.ck.ua):
Департамент охорони здоров'я: м.Черкаси, вул. Ільїна, 242.
Департамент освіти і науки: м.Черкаси, вул.Бидгощська, 38/1.
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Черкаській області: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 205.
А якщо казати про самий структурний підрозділ ОДА, який знаходиться саме дальше, то це напевне буде ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ (м. Черкаси, вул. Смілянська, 131/1), але про його поселення у приміщенні Будинку Рад мова не йде та і про відрядження на наради ОДА також.