Хіт-парад невігласів з Черкаської міськради: Добровольський, Кучер, Вовкодав (відео)

Напередодні Дня Перемоги журналіст Валентин Чернявський продовжує глумитися над депутатами Черкаської міськради запитанням: «На честь кого названа вулиця Лазарева в центрі Черкас?»
Після «свята маразму» від бютьківщинівця Добровольського, цього разу відзначилися регіонал Петро Кучер (після втечі Януковича прикидається безпартійним) та батьківщинівець Святослав Вовкодав.
Кучер вважає Лазарєва «вченим», а Вовкодав взагалі попросив журналіста «повирізати» те, що він наговорив. Але як приховати інтелект?
У ролику 4 депутати. Кучер – перший, Вовкодав – останній.

Лазарев Федір Федорович народився в 1922 році в селі Філіппково нині Удомельского району Тверської області. Працював трактористом на лісозаготівлях. У боях при відвоюванні міста Черкаси в 1943 році знищив 17 кулеметних гнізд, 3 гармати, танк, до 40 солдатів та офіцерів противника. На підступах до безіменної висоти під Черкасами молодший лейтенант Лазарев зійшов з танка і повів в атаку стрілецьку роту, у якої загинули усі офіцери. Рота під його командуванням знищила багато солдатів та офіцерів противника, відбивши кілька контратак. Висота була взята. Першим увірвався у місто. У вуличних боях його танк від прямих потраплянь німецьких снарядів отримав пошкодження та загорівся. Тоді Лазарев віддав наказ спрямувати палаючий танк на ворожу гармату. Загинув разом з екіпажем).
08.05.2014 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter