Невіглас-бютівець Добровольський "несе пургу" про визволителя Черкас Лазарєва (відео)

ПроХфесорів в усіх дисциплінах повно не лише серед членів ПР, а й серед їхніх опонентів. «Нова Доба» поширила відео, на якому депутат Черкаської міськради, якого «Батьківщина» настирливо проштовхувала в крісло секретаря міськради, Микола Добровольський розповідає про те, ким був Федір Лазарєв, на честь якого названо маленьку вулицю в центрі Черкас.

Видання нагадує, що Лазарєв Федір Федорович народився в 1922 році в селі Філіппково нині Удомельского району Тверської області. Працював трактористом на лісозаготівлях. У боях при відвоюванні міста Черкаси в 1943 році знищив 17 кулеметних гнізд, 3 гармати, танк, до 40 солдатів та офіцерів противника. На підступах до безіменної висоти під Черкасами молодший лейтенант Лазарєв зійшов з танка і повів в атаку стрілецьку роту, у якої загинули усі офіцери. Рота під його командуванням знищила багато солдатів та офіцерів противника, відбивши кілька контратак. Висота була взята. Першим увірвався у місто. У вуличних боях його танк від прямих потраплянь німецьких снарядів отримав пошкодження та загорівся. Тоді Лазарєв віддав наказ спрямувати палаючий танк на ворожу гармату. Загинув разом з екіпажем).

- Це ганьба для Черкас і ця вулиця має бути перейменована, - впевнений Добровольський.

Депутат вважає, що питання зміни назви вулиці Лазарєва має бути адресовано до "Томографічної" комісії.

- Такі вулиці, як Лазарєва, Орджонікідзе і іншим, вибачте, подонкам, які себе скомпроментували повинні бути виключені з історії України, - вважає Микола Добровольський.
07.05.2014 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter