Торгівці з ринку на Пастерівській розповіли про нову хвилю витівок від Юри-Фермерського

Протистояння на Пастерівській продовжується: цього разу ринок намагалися перерити екскаваторами. Про своє життя – уже за нової обласної влади - підприємці із Пастерівської розповіли під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
Торгівці з ринку на Пастерівській розповіли про нову хвилю витівок від Юри-Фермерського

- Ми з вами зустрічаємося уже більше двох років, - звернувся до журналістів підприємець Олександр Островський. - Увесь цей час ситуація залишається незмінною. Як і раніше, за минулої влади, всі можливі контролюючі служби та органи - міліція, санепідстанція, податківці, ДАІ – просто «жили» на ринку, так триває і по сьогодні. Із хроніки останніх подій: 9-10 квітня представники санветлабораторії без жодних пояснень закрили свою лабораторію на нашому ринку. 11 квітня на ринку з’явились працівники КП «ЧЕЛУАШ», які щось вивчали і розглядали, а 12 квітня приїхали уже зі спецтехнікою та у супроводі 2 екіпажів ДАІ і 2 машин ППС. Просто о 8 ранку, в суботу, їм стало вкрай необхідно викопати яму просто посеред ринку - нібито через необхідність ремонту комунікацій. При цьому жодних документів на проведення робіт на території ринку комунальники не мали. За їх словами, біля магазину «Весна» (а це майже за 1 км від території ринку) забилась зливова каналізація. На пропозиції рити ями біля магазину комунальники лише плечима знизували. Екскаватор намагався рити землю прямо під машинами, з яких здійснюється торгівля, що, фактично, заблокувало б роботу ринку. Проте і підприємці, і місцеві мешканці стали горою і не дали можливість рити посеред ринку ями. До речі, комунальники з`явилися в супроводі двох екіпажів ДАІ та двох машин ППС.
14 квітня із самого ранку на ринок приїхали працівники ДАІ і почали розміщувати знаки заборонного характеру – про неможливість зупинки та паркування поряд із ринком. І знову ж, підприємці не дали розмістити ці знаки.

Після цього ми пішли на прийом до нового губернатора із вимогою припинити утиски. Нас запевнили, що жодного тиску із боку влади не відбувається – і запропонували створити комісію із вивчення цієї ситуації. Хоча до неї мали увійти представники громадськості - фактично, увійшли контролюючі служби, підзвітні обласній владі – санепідстанція, екологи, пожежники, ветслужба (незрозуміло, що їм лишилось перевіряти на нашому ринку, оскільки за 2 попередні роки цих перевірок було десятки). Депутатам міської ради, що висловили бажання увійти до комісії, цього зробити не вдалося – до неї ледве вдалось потрапити навіть представникам ринку. Тож особливих сподівань на діяльність цієї комісії ми не маємо.

Утиски, яких зазнає ринок сьогодні, підприємці пов’язують із недобросовісною конкуренцією ринку «Фермерського», директором якого до призначення губернатором працював Юрій Ткаченко. На початку цього року на цей ринок було організовано нібито «добровільне переселення» частини підприємців із Пастерівської. Саме на цьому ринок «Фермерський» і почав робити акценти у своїй рекламі – доки черкаське відділення Антимонопольного комітету України не зобов’язало фірму «Ринкові технології» (якій належить «Фермерський») припинити поширення неправдивої інформації про переїзд до них ринку на Пастерівській.
29.04.2014 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter