Дмитренко - форева! Ткаченко розповів про кадрові зміни в Черкаській ОДА

Дмитренко - форева! Ткаченко розповів про кадрові зміни в Черкаській ОДАГолова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко розповів про кадрові зміни в органах виконавчої влади на прес-конференції. Як інформують у Черкаській ОДА, виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов своїми розпорядженнями призначив 8-х голів райдержадміністрацій в Черкаській області. Зокрема, керівником Городищенської РДА став Микола Дудник, Драбівської – Сергій Поволоцький, Звенигородської – Василь Довбуш, Катеринопільської – Ольга Ніколенко, Корсунь-Шевченківської – Володимира Зуєнко, Лисянської – Олександр Вельбівець, Маньківської – Олександр Таран, Черкаського – Костянтин Омаргалієв. Документи ще 12-ти погоджених кандидатів на пост голів районів знаходяться на розгляді керівництва країни.

Як повідомив очільник області, ще двох потенційних керівників Монастирищенської та Золотоніської райдержадміністрацій у п’ятницю погодила обласна Народна Рада. Досі там тривали суперечки між громадськістю щодо претендентів на цю посаду.

За його словами, кадрові зміни відбудуться і в структурних підрозділах ОДА. Заяви на звільнення написали вже десять керівників департаментів та управлінь із 19-ти.

– Шість посад керівників структурних підрозділів ОДА нині є вакантними: це у департаменті економічного розвитку і торгівлі, суспільно-політичних питань та регіональної політики, фінансів, охорони здоров’я, управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ й управління промисловості та розвитку інфраструктури, – сказав очільник області. – Матеріали ще чотирьох керівників, які подали заяви на звільнення, направлені на погодження до відповідних міністерств. Ще чотири посадовці натепер перебувають на лікарняному.

Юрій Ткаченко запевняє – нині триває підбір нових керівників. Їх резюме розглядають заступники та обговорює Народна рада.

– Народна рада є дорадчим голосом, – зазначив він. – Зараз важливо прислухатися до представників політичних сил та громадськості для того, щоб такі процеси були відкритими і публічними. Згодом буде створена Громадська рада, яка надалі виконуватиме ці функції, оскільки вже двоє представників Народної ради працюють у владних органах.

За його словами, на сьогодні після обговорення на засіданні Народної ради можливими керівниками в ОДА можуть стати: Валерій Данилевський (департамент освіти і науки), Олександр Турченяк (управління капітального будівництва), Максим Зеленський (управління у справах сім’ї, молоді і спорту), Петро Чернявський (департамент економічного розвитку і торгівлі), Юрій Панченко (управління промисловості та розвитку інфраструктури), Олена Петрова (упрвління інформаційної політики та зв’язів із ЗМІ). Наразі обов’язки директора департаменту охорони здоров’я виконує Олег Найдан, а департаменту фінансів – Наталія Кравченко. Досі вони працювали заступниками. Начальником управління містобудування та архітектури, за словами голови ОДА, лишається Василь Дмитренко, з керівником управління культури нині визначається рада митців.

Також під час прес-конференції Юрій Ткаченко повідомив про те, що департамент суспільно-політичних питань та регіональної політики ліквідують.
– Фактично цей департамент буде трансформований у структуру управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації, – зазначив обласний керманич. – Як один зі структурних підрозділів він співпрацюватиме з політичними партіями та громадськими організаціями.
28.04.2014 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter