Віктор Тимошенко: Кам’янська влада відповість за 161 вирубане дерево

Віктор Тимошенко: Кам’янська влада відповість за 161 вирубане деревоОсуд і невдоволення кам’янчан викликала вирубка 161 дерева цінних порід, що росли у місті Кам’янка на території колишнього Кам’янського цукрового заводу.
Як повідомляють у прес-службі нардепа Віктора Тимошенка, ще рік тому він підняв перед правоохоронцями питання про відповідальність посадових осіб району за цей злочин, але справа всіляко гальмувалася.

На численні звернення депутата прокуратура відповідала, що ведеться слідство і, врешті-решт, Камянським райвідділом УМВС справа була просто закрита «за відсутністю складу злочину». Проблема полягала в тому, що дерева начебто було зрубано з благословення колишнього керівництва району, то й правоохоронці воліли закривати очі на протизаконні дії «сильних світу сього».

Але після того, як Тулуб накивав п’ятами, схоже, за порубані цінні дерева таки комусь із володарів кам’янських владних кабінетів доведеться відповісти. На останнє звернення Віктора Тимошенка обласна прокуратура відповіла, що кримінальна справа про вирубку дерев була закрита передчасно, повідомляють у прес-службі віктора Тимошенка, наразі слідство поновлено.
28.04.2014 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter