"Маніпулятор" Ткаченко виправився: тепер біля Черкас вже є 4 блокпости

Як інформують у Черкаській ОДА, на 18 квітня у Черкасах діє 4 блокпости: на виїзді до Києва, зі сторони Дахнівки, Сміли та на ж/д вокзалі. На кожному такому блокпості чергує від 5 до 10 осіб з числа автомайданівців, Самооброни та Демальянсу. Про це заявив голова черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.
Він повідомив, що найближчим часом біля блокпостів з’являться дорожні знаки, а також вирішиться питання забезпечення амуніцією для чергових.
"Маніпулятор" Ткаченко виправився: тепер біля Черкас вже є 4 блокпости

-Приємно, що на Черкащині є так багато патріотів, які люблять свій край. Люди не чекали, допоки ситуація стане критичною, а взяли ініціативу у власні руки і зорганізувалися, – наголосив Юрій Олегович.
"Маніпулятор" Ткаченко виправився: тепер біля Черкас вже є 4 блокпости

За словами керівника обласної самооборони Геннадія Шевченка, черкащани, які чергують на блокпостах, вже прибрали з проїжджої частини плити і колеса задля комфортного руху автомобілів.

-Надзвичайних пригод поки не було, проте ситуацію ми постійно тримаємо під контролем. Оглянути блокпости приїжджав особисто начальник обласної міліції. Нині ж міліція виставила там посилені наряди охорони, – коментує ситуацію Геннадій Юрійович.

Від Провінції: у свою чергу підттвердимо правоту депутата Черкаської міськради Володимира Мамалиги, який назвав Ткаченка й Пустовара "маніпуляторами". Учора, 17 квітня, зранку блокопостів біля Черкас не було. Удень - вже з`явилися.
18.04.2014 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:53 18.04.2014 D_Servin:
Над "ежиком" наверно дизайнер работал, возможно с бывшего ВАТ "Темп", уж больно на одно изделие из "Эпицентра" похоже,- приспособление для распилки дров. :-) "Ежик" имеет немного другую конструкцию, а "шедевр" с последней фотографии "ушастым" ЗАЗом с проезжей части спихивается. Да и шины аккуратно сложеные в однорядный штабель трудно назвать баррикадой. ;-)