Мамалига: Маніпулятори - голова Черкаської ОДА й начальник УМВС - встановили блокпости біля Черкас виключно в Інтернеті

Мамалига: Маніпулятори - голова Черкаської ОДА й начальник УМВС - встановили блокпости біля Черкас виключно в Інтернеті«Учасникам інтернет-спротиву Ткаченку і Пустовару присвячується...»Такий озаглавив свій допис на Фейсбук депутат Черкаської міськради Володимир Мамалига.

14 квітня 2014 року на пленарному засідання сесії Черкаської міської ради від імені Громадського формування по охороні громадського порядку і державного кордону "Громадський захист "Гроза" я звернувся до голови Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченка Ю.О. з пропозиціями щодо впровадження заходів по недопущенню проявів сепаратизму та тероризму.

Серед пропозицій було зазначено про необхідність облаштування блок-постів на в'їздах та виїздах у м. Черкаси, а також призначення термінової наради.

Як і слід було очікувати, відповіді я не отримав, а на нараду якщо вона була, нас не запросили. Зате вчора безліч засобів масової інформації з посиланням на прес-службу УМВС розповсюдили інформацію, що, виявляється, ще з 14 квітня 2014 року на чотирьох вїздах та виїздах у Черкаси ті самі блок-пости вже функціонують, а чергують на них доблесні міліціонери при підтримці Самооборони та Автомайдану.

Я зітхнув спокійно з почуттям упевненості у завтрашньому дні. Яке ж було моє здивування, коли повертаючись з Києва 16 квітня о 21.40 з боку Канева я не побачив будь-яких ознак будь-яких блок-постів. А на Луначарці біля пішоходного мосту у машині доблесно куняли два бійця ДАІ.

Задаюсь питанням: якщо блок-пости в нас встановлюються у інтернеті, то умовний противник теж буде проникати з допомогою інтернету? Чи Ткаченко з Пустоваром достеменно знають шляхи агресорів і не потребують наших порад.
17.04.2014 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter