Черкаський МВК: Цього року планують реконструювати ще й Сурікова, Хіміків і з’єднати «Луначарку» із «Соснівкою»

Черкаський МВК: Цього року планують реконструювати ще й Сурікова, Хіміків і з’єднати «Луначарку» із «Соснівкою»Як інформують у Черкаському МВК, цього року міська влада Черкас запланувала у повному обсязі зробити капітальний ремонт доріг, запланованих при випуску муніципальних облігацій, й провести реконструкцію вул. Одеської та Козацької. Крім того, у планах міської влади зробити капітальний ремонт проспекту Хіміків (від вул. Смілянської до вул. Першотравневої).
За словами Сергія Одарича, мерія зробить капітальний ремонт по всій довжині вул. Енгельса. Попередньо цю вулицю мали відреставрувати лише до Бидгощської. Також планують з’єднати мікрорайони «Луначарського» і «Соснівку», проклавши між цими мікрорайонами дорогу.
— Поновлюємо і коригуємо проекти та кошториси по вул. Г. Дніпра та Сурікова. Вулиці були запроектовані ще кілька років тому, тому, очевидно, суми на виконання ремонтів уже не такі, як були у попередні роки, — говорить Сергій Одарич.
За його словами, Сурікова планують ремонтувати не лише за кошти міського бюджету. Ця вулиця має стратегічне значення, адже з’єднує промислову частину Черкас із автотрасою на Смілу. Сергій Одарич планує долучити до ремонту вул. Сурікова депутатів Верховної Ради України від Черкас, щоб вони допомогли віднайти в державному бюджеті кошти на реконструкцію цієї вулиці.
24.01.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:41 22.04.2012 otryzhka:
сплошной бред в течении последних пяти лет тупой бездарный правда язык ниже колен
20:37 24.01.2012 sapsan:
maxi1975, то ви кажете що не потрібно асфальтувати? А ну звісно ж, якже потім кричати про розбиті дороги
17:53 24.01.2012 maxi1975:
Боже,когда же,благомыслющие черкащане обуздают этого "реформатора&qu
ot;!!!!!!!!!!