Ткаченко: З претендентами на посади голів РДА не визначилися лише в Золотоніському та Чорнобаївському районах

Ткаченко: З претендентами на посади голів РДА не визначилися лише в Золотоніському та Чорнобаївському районах Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко визначився з командою керівників голів районних адміністрацій та зі своїми заступниками. Про це він повідомив під час прес-конференції, повідомляють у Черкаській ОДА.

За його словами, усі кадрові призначення відбувалися після публічних обговорень та народних рад, і тепер документи обраних кандидатів направлені на погодження до Кабінету Міністрів України. Досі зі своїми претендентами на посади голів райдержадміністрацій не визначилися у Золотоніському та Чорнобаївському районах.

– Для прозорості у кадрових рішеннях ми запровадили наступний механізм призначень: майбутніх керівників району спочатку обговорювала громадськість на місцях, а вже після цього народні ради районів вносили відповідні подання з усіма необхідними підписами на розгляд обласної Народної ради, – зазначив Юрій Олегович та додав, що у окремих районах виникали труднощі з призначенням через відсутність у претендента вищої освіти чи досвіду роботи на керівних посадах. – А оцінити людину й сказати, наскільки вона вміє вирішувати проблеми, які існують на ввіреній їй місцевості, можна буде лише після того, як ми побачимо її в роботі.

Кандидатури на посади керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації, як зазначив голова ОДА, теж пройдуть обговорення обласними Народними радами та погодження у профільних Міністерствах, після чого відбудеться безпосередньо призначення.

– Усі конкурси на заміщення вакантних посад мають відбуватися не для галочки та формально, а максимально прозоро й чесно, – підкреслив Юрій Олегович.
Під час зустрічі голова ОДА назвав імена своїх потенційних заступників. Їх віднині буде троє, а не п’ятеро, як це було при попередній владі. Так, першим заступником може стати буде депутат обласної ради Наталія Старікова, заступником – голова «ВО «Свобода» Юрій Ботнар, заступником-керівником апарату – Віталій Коваль.

Окрім того, за словами Юрія Ткаченка, найближчим часом відбудеться зменшення кількості працівників апарату обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій на 10 відсотків. Скорочення штату відбуватиметься після аналізу роботи підрозділів ОДА.

– Зараз я вникаю у роботу апарату, намагаюсь зрозуміти, які функції виконує той чи інший підрозділ, – сказав він. – Є у нас багато відділів, які по суті займаються статистикою. Органи влади повинні займатися конкретною роботою та впливати на ті проблеми, які хвилюють громадськість, а не дублюванням функцій управління статистики.
08.04.2014 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter