Анонс від Одарича: У міській раді Черкас стартував 2-місячний дерибан усього, що невпевнено лежить

За словами Сергія Одарича, лідера Партії вільних демократів, за два місяці до виборів міського голови та депутатів міської ради у місті розпочався тотальний дерибан. Про це інформують у ПВД.

- Частина народних обранців, почувши останній дзвоник, побігла дерибанити усе, що можна: встановлюються кіоски без погодження, зводиться будівництво, яке не передбачене Генеральним планом... На останній сесії земельній сесії роздали частину берегової смуги, минулого тижня відбулася спроба подерибанити територію і приміщення 2-ої міської лікарні в «Соснівці», - говорить Сергій Одарич.

Він переконаний, що подібні спроби спостерігатимуться протягом двох місяців – до виборів нової міської ради і міського голови. Сергій Одарич уже заявив, що після виборів усі ці речі доведеться скасовувати.

Більше того, на останній сесії міської ради «Вільні демократи» озвучили пропозицію: до виборів мають розглядатися лише питання життєдіяльності міста – виплата зарплат бюджетникам, проплати по ЖКГ (освітлення вулиць, вивезення сміття тощо).

- Все інше ми вважаємо на сьогодні просякло корупційними мотивами. «Вільні демократи» наполягатимуть, щоб до виборів жодного бюджету розвитку не розглядалося, не розглядалися земельні питання. Бо ті речі, які закладаються – придбання авто, ремонти кабінетів чиновників, купівля комп’ютерів і техніки для працівників мерії – усе це нераціональне з огляду на сьогоднішню ситуацію, - заявив Сергій Одарич.
26.03.2014 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter