МП "Сокіл": Ми не підписували ніяких угод з КП "«Управління по експлуатації Будинку рад..."

Директор МП “Сокіл» Олександр Соколовський повідомив «Провінції», що йому нічого не відомо про торги з придбання компьютерної техніки та офісних меблів, нібито проведені на замовлення Черкаського КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності».
Нагадаємо, що сьогодні «Наші Гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель» повідомили про те, що КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» (Черкаси) 13 березня уклало угоди на придбання комп’ютерної техніки та офісних меблів. Загальна вартість угод становить 1,27 млн грн.

Повідомлялося, що торги було оголошено 18 лютого, а 21 лютого було винесено акцепти.

Комп’ютерної техніки на 0,67 млн грн. купують у МП «Сокіл» Олександра Соколовського.

Ще 0,60 млн грн. заплатять ТОВ «Фірма «Ортіс» за офісні меблі. Власником фірми «Ортіс» є Валентина Айсінова і ПП «Науково-виробнича фірма «Порив», зареєстрована на ту ж Валентину Айсінову.

- Про те, що відбулися якісь торги, я довідався безспосередньо з самої інформації «Наших Грошей», - заявив Олександр Соколовський. –Жодної копійки на наші рахунки від КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» не надходило. Ніяких угод я не підписував і навіть більше – в очі не бачив.

За словами О. Соколовського, представники КП дійсно зверталися до нього із запитом про можливе придбання компьютерної техніки.

- Ми надали їм свої письмові пропозиції, і після цього вони взяли паузу, яку тримають по цей день, - говорить О. Соколовський.
26.03.2014 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter