Білоусов: Черкаси сьогодні живуть у режимі військового часу

Білоусов: Черкаси сьогодні живуть у режимі військового часу Сьогодні всі відповідні структури міста розгорнули свою діяльність відповідно до штату і режиму роботи військового часу. Про це поінформував присутніх на щотижневій оперативній нараді секретар міської ради, в.о. міського голови Черкас Віктор Білоусов, повідомляють у прес-службі міської ради Черкас.

Він повідомив, що сьогодні з боку міської влади ведеться щоденна робота щодо допомоги українському війську. Так, міський військовий комісаріат потребує щоденного транспортного забезпечення, організації харчування призовників, є багато інших питань, що потребують оперативного вирішення.

Віктор Білоусов також окремо подякував Автомайдану, який тісно співпрацює з комісаріатом.

Окреме доручення заступнику міського голови Володимиру Ромашову, а також керівникам департаменту освіти та гуманітарної політики та охорони здоров’я та медичних послуг - до кінця тижня надати узгоджені пропозиції та план розміщення та надання тимчасового житла сім’ям переселенців з Криму, в тому числі, можливо, й тим, хто несе службу Україні на морському тральщику «Черкаси», який третю добу в озері Донузлав протистоїть атакам російських військ та залишається вірним українській присязі.
25.03.2014 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter