Пам`ять дівоча: Забудькуватий Сергійко Одарич не пам`ятає, як печатка його партії могла опинитися у регіоналів у Чернівцях

Пам`ять дівоча: Забудькуватий Сергійко Одарич не пам`ятає, як печатка його партії могла опинитися у регіоналів у ЧернівцяхЯк ми вже інформували, нещодавно у Чернівцях було вилучено документи Партії Регіонів, які свідчать про можливу співпрацю із ними Партії вільних демократів на виборах 2012 року.

Активісти Опори опрацювали знайдені документи й знайшли в них багато пояснень, як саме функціонувала ПР та якими методами послуговувалася партія для утримання влади. Цікавим став список технічних партій, які співпрацювали у Чернівецькій області із Партією Регіонів. Серед технічних партій, які допомагали Партії Регіонів, отримувати контроль над комісіями, було виявлено і партії, які активно працюють у нашій області. Оприлюднений документ призначався керівникам окружних, міських і районних штабів Партії Регіонів. Відповідно до документу ці керівники мали підібрати по одній кандидатурі у великі та середні ДВК від кожної технічної партії, що була у списку.

Серед партій у списку було виявлено й активну в Черкасах Партію вільних демократів, яка, ймовірно, йтиме на вибори міської ради та її почесний голова Сергій Одарич балотуватиметься на міського голову. Представники Опори поцікавилися у нього, яким чином і на яких умовах вони співпрацювали з Партією регіонів.

- Партія вільних демократів брала участь у парламентських виборах 2012 року лише в одному окрузі. Висували голову Київської міської організації Вільних демократів Сергія Бойка, - розповідає Одарич. - Я не пам’ятаю номер округу, там, де переміг Віктор Чумак, здається, Дарницький район міста Києва. Відповідно там ми висували членів комісії. Більше ні в одному окрузі ні на одній виборчій дільниці Партія вільних демократів участі не брала. Яким чином парія потрапила в список - абсолютно не в курсі. Можливо, в Чернівцях у них була копія печатки чи чогось такого, і вони розраховували нею користуватися, – зазначив Сергій Одарич.

Окрім цього, у списку значаться ще такі партії: Партія «Громадянська солідарність», Політична партія «Зелені», Політична партія «Українська національна асамблея», Всеукраїнська політична партія «Братство», Народна екологічна партія, партія «Руський блок», партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина», Політична партія «Руська єдність», Політична партія «Союз анархістів України», Політична партія України «Русь Єдина», Всеукраїнська партія трудящих, Ліберально-демократична партія, Народно-демократична партія, Партія «Союз», Патріотична партія України, Політична партія «Козацька Українська партія», Політична партія «Всеукраїнське об’єднання ЦЕНТР», Політична партія «Партія народний порядок», Політична партія «Права воля України».
24.03.2014 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter