Голова облради Коваленко: Тулуб обібрав область до нитки - й утік

Голова облради Коваленко: Тулуб обібрав область до нитки - й утік Як інформує Дзвін, про деякі корупційні схеми влади Тулуба розповіла на прес-конференції голова Черкаської облради Валентина Коваленко. За її словами, доходило навіть до того, що кожному голові сільради доводився “план до двору” – 150 тисяч гривень.

“Коли мене призначили головою облради, один із сільських голів подзвонив мені і каже: “Нарешті можна вільно говорити”. Розповів, що 150 тисяч так званий пан губернатор вимагав, щоби поповнювати свою казну. Каже: “І коли я йому відповів, а за що ж я буду утримувати громаду свого села?”, він сказав: “Працювати треба!”. Така тенденція спостерігалася в усіх абсолютно районах і селах, – розповіла Коваленко. – Спадщина, яку нам довелося отримати після попередьного влади – це справді щось подібне як після монголо-татарського іга. Практичного кожного дня виявляємо й дивуємося масштабам тих корупційних схем, які були задіяні. Практично в кожну галузь були запущені корупційні щупальця”.

За її словами, на наступній же сесії обласної ради вона ініціювати звернення від ради з тим, щоб позбавити колишнього керівника області Сергія Тулуба звання Героя України.

“З кожного регіону по нитці – Тулубу була сорочка. Обібрав область до нитки і втік”, – зауважила Коваленко.
21.03.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter