Віктор Тимошенко: На Черкащині досі ніхто не покараний за побиття людей і шокуючі розкрадання бюджету

Віктор Тимошенко: На Черкащині досі ніхто не покараний за побиття  людей і шокуючі розкрадання бюджетуНародний депутат України Віктор Тимошенко заявляє, що на Черкащині досі ніхто не покараний за побиття людей і шокуючі розкрадання бюджету області.
Про це говориться у зверненні Народного депутата до Генерального прокурора та Міністра внутрішніх справ, повідомили нам у прес-службі Віктора Тимошенка.

В запиті йдеться, про те що досі не проводиться розслідування протиправних дій С.Тулуба, В.Ліпандіна та їх оточення щодо цілої низки порушень прав та свобод громадян Черкаської області, зокрема наступних:

1.Проведення так званої «Бий-жидівської акції», коли 6 квітня молоді люди, одягнені у футболки з ксенофобськими закликами-написами «Бий жидів», напали на учасників мирного зібрання у місті Черкаси. Правоохоронним органам відомі їх імена, але винні і організатори акції до відповідальності не притягнуті.

2.Досі не встановлено, хто організовував так званих «тітушок», які 23 січня 2014 року вчинили провокацію під час штурму Будинку рад, внаслідок чого постраждали люди. Не виявлено особу, яка тієї ночі вазоном розбила голову студентці О.Галушко.

3.Не дана правова оцінка правоохоронцям, які били людей і пошкодили автомобілі в ніч із 23 на 24 січня біля Черкаської ОДА.

4.Не встановлено, хто віддав та виконав наказ про розстріл блок-посту на Черкаській дамбі 20 лютого 2014 року.

5.До цього часу не знайдено водія, який 19 лютого 2014 року збив на смерть чоловіка на трасі Київ-Одеса поблизу с. Подібна Маньківсього району Черкаської області, коли мирні жителі намагалися зупинити «тітушок» із Криму.

6. Не затримано та не оголошено у розшук колишнього начальника УМВС України у Черкаській області В. Ліпандіна, що може бути причетним до вищезгаданих злочинів.

Крім того, Віктор Тимошенко звернув увагу правоохоронців на те, що С. Тулуб, перебуваючи на посаді голови ОДА, налагодив систему відмивання та розкрадання коштів з бюджетів усіх рівнів, до чого залучались і голови райдержадміністрацій та деякі міські голови області.

До «тіньових схем» вилучення бюджетних коштів були причетні також наближені до Тулуба бізнесмени, які брали участь у тендерних процедурах у ході організації ремонту доріг, об’єктів комунальної власності, капітального будівництва та інших послуг, що фінансувалися як з обласного, так і з державного бюджетів.

«Всі названі вище особи, і Тулуб, і решта – злочинці. Вони мають понести заслужене покарання. Контролювати розслідування вищезгаданих справ в області повинен особисто щойно призначений прокурор області В. Миколенко. І про хід розслідування він повинен поінформувати громадськість не пізніше ніж через місяць після призначення на посаду. Громадськість чекає, що це буде інформація про те, що всі, хто творив злодіяння сидять на лаві підсудних. Якщо розслідування закінчиться нічим, то висновок буде один: прокурор або не компетентний або сам причетний до корупційних діянь»- додав народний депутат.
20.03.2014 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter