Ботнар "не побачив" побиття директора НТКУ Пантелеймонова гопниками-нардепами Мірошниченко, Бенюком й Іллєнко

Ботнар "не побачив" побиття директора НТКУ Пантелеймонова гопниками-нардепами Мірошниченко, Бенюком й Іллєнко   "Я не бачу для себе особисто якихось причин засуджувати дії однопартійців з Києва", – так реагує в коментарі vikka.ua керівник обласного осередку ВО "Свобода" Юрій Ботнар на дії київських нардепів-"свободівців", які силоміць примусили директора НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву на звільнення.

– Я не побачив на відео побиття "свободівцями" Пантелейомонова. Хоча я й не заперечую, що його посадили силою в крісло, бо він намагався втекти, – зазначив Ботнар.

Він вважає, що така людина як Пантелеймонов не може обіймати державну посаду.

– Чи має залишатися на державній посаді така людина як Пантелеймонов і формувати за наші з вами податки внутрішню агресію в країні? Я вважаю, що ні... Це людина, яка називала Майдан збіговиськом бомжів і наркоманів, тим самим перекручуючи факти і намагаючись нав'язати суспільству думку щодо того, що Революція Гідності була акцією, проплаченою Держдепом, – охарактеризував Юрій Ботнар очільника НТКУ.

Саме ж примусове написання заяви на звільнення Юрій Ботнар називає "люстрацією в умовах, коли ще є залишки нинішнього режиму, коли не проголосований закон "Про люстрацію".

"Свободівець" також підкреслив, що критикувати дії його партійців "заповзялися ті, хто діють за подвійними стандартами".

– "Свобода" – це не цукерка в гарній обгортці. Навряд чи вона буде подобатися всім, навряд чи вона може отримати оплески від усіх. Але я помічаю дуже прості речі: насправді дії партії критикують одні й ті ж самі люди. Проте то вони її критикують за недостатню радикальність, то просто за радикальність, то за перевищену радикальність... Це люди, які гордяться діями Олександра Музичка в Рівному, хочуть плескати в долоні від допиту, який проводив Олег Ляшко, і одночасно критикують "свободівців". Будь-які їхні дії: діяльність, бездіяльність... Я вважаю, що проти "Свободи" просто здійснюється інформаційна кампанія, – зазначив очільник обласної "Свободи".

На запитання журналіста vikka.ua про те, чи будуть черкаські "свободівці" застосовувати фізичну силу в подібних випадках, Ботнар відповів:

– На сьогодні ми ще нікому не перешкодили, ще нікого не вигнали. Ми дочекаємося перевиборів, де громада скаже своє слово. Проте якщо ми надалі будемо бачити, що відбуваються якісь дивні призначення, або залишаються люди, які чітко виступали проти громади, чинили якісь незаконні дії, ми будемо симетрично реагувати.
19.03.2014 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter