Прогин зараховано! "Сергійко" Одарич розцілував нового губернатора туди ж, куди нещодавно цілував Януковича

Прогин зараховано! "Сергійко" Одарич розцілував нового губернатора туди ж, куди нещодавно цілував Януковича Кандидат на посаду мера Черкас (потенційний) та колишній мер міста Сергій Одарич простягнув руку підтримки своєму старому бізнес-партнеру Юрію Ткаченку. Робить це так, як вміє, створюючи паралельну реальність. У ній в Черкасах, за версією Сергія Олегович, була «кишенькова опозиція» Бондаренка, Мушиєка ets., і були «борці з режимом», зокрема Юрій Олегович Ткаченко.

Екс-мер Черкас Сергій Одарич вважає, що звинувачення новопризначеного керівника ОДА Юрія Ткаченка у співпраці з його попередником губернатором Тулубом є надуманими. Про це Сергій Олегович написав у Фейсбук.

"Дивлюся я на Анатолія Бондаренка, читаю Миколу Булатецького... Ці діячі абсолютно переконані, що люди виходили на Майдан з єдиною метою – зробити кожного з них губернатором Черкащини.

Як свідок багатьох подій, частина з яких залишалася поза увагою громадськості, можу стверджувати, що в той час, коли Толік Бондаренко активно відігравав роль кишенькової опозиції, отримував посади у міськвиконкомі, купував нові лексуси, а його найближчий соратник Михайло Мушієк отримував ордени від Януковича, Юрій Ткаченко, сціпивши зуби, відстоював свою гідність і свободу, гідність і робочі місця своїх працівників у боротьбі з Тулубом і Дерновим", – зазначив Сергій Одарич.

"У кого коротка пам'ять – нагадаю. Це саме до Ткаченка Тулуб присилав "петушка". Це саме партнера Ткаченка Тулуб закривав на три дні... Юрію Олеговичу вистачило мужності протистояти цьому шаленому тискові протягом 4 років. На відміну від багатьох, хто сьогодні називає себе опозиціонерами", – підкреслив Сергій Олегович.

Від Провінції: Сергійко (якщо для Одарича Бондаренко – це Толік, то як звертатися до нього?), прогин зараховано! Ми теж здогадувалися, що режим Януковича на Черкащині перемогли Ткаченко й Калініченко...

Читати також Напередодні Дня Конституції Одарич зробив багато "ку" перед Януковичем
18.03.2014 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter