Яценюк - до Півдня та Сходу України: Моя дружина переважно говорить російською. І їй, які і всім іншим російськомовним, нічого не загрожує... (відео)

Прем'єр -міністр України Арсеній Яценюк звернувся до жителів південних і східних областей України . Глава уряду повідомив про спроби російських спецслужб влаштувати провокації в українських регіонах. Також він висловив позицію влади з нагальних питань та ситуації в країні.


За словами Яценюка , прийнято рішення залишити в силі мовний закон у редакції Ківалова -Колесніченка , прийнятий в 2012 році. "Російська мова , згідно з цим законом , у всіх областях , де переважають російськомовні , має статус де- юре регіонального , а фактично офіційної мови з такими ж можливостями і правами , як і в українського " ​​, - оповіді він.

Яценюк підкреслив , що Україна чекає розширення повноважень регіонів , тобто децентралізація влади.

21 березня в Брюсселі планується підписання політичної частини угоди про асоціацію з ЄС. "Зв'язки з ЄС і Росією ми не розглядаємо за принципом або-або . Незважаючи на катастрофічне погіршення відносин з Росією , допущене не з нашої вини , незважаючи на збройну агресію Росії проти України , я зроблю все можливе , щоб не просто зберегти мир , а й побудувати з Росією справді партнерські і добросусідські відносини " , - зазначив він.

Питання про вступ до НАТО не стоїть на порядку денному заради збереження єдності України . Захищати країну буде сильна , сучасна українська армія.
18.03.2014 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter