Інавгурація Ткаченка відкладається. Кличко не хоче "тянути мазу" за директора ринку?

Інавгурація Ткаченка відкладається. Кличко не хоче "тянути мазу" за директора ринку?Як стало відомо Провінції, дата й час інавгурації голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка досі не визначені. Також невідомо, хто ж з нової влади візьме на себе сміливість презентувати людину, яка героїчно билася з антинародним режимом між м`ясним та молочним рядами Фермерського ринку.

Як інформують нас джерела в Черкаській ОДА, лідер «Удару» Віталій Кличко, якого нардеп Томенко зробив відповідальним за Ткаченка, не планує візит в Черкаси для представлення свого висуванця місцевому партгоспактиву. Соратники Віталія Володимировича теж мають безліч відповідальних для держави справ.

Тому всі списи сходяться на…голові Черкаської облради Валентині Коваленко.

Як ми вже повідомляли, 6 березня Валентина Михайлівна брала участь у церковній «інтронізації» Ткаченка на посаду губернатора. Ця таємна церемонія була проведена 6 березня в Свято-Троїцькому соборі УПЦ-КП єпіскопом Черкаським і Чигиринським Іоаном. Щоправда, наступного дня Іоан почав переконувати, що Ткаченко «насправді не претендує на посаду губернатора, а відмовляється від неї на користь Анатолія Бондаренка». Сподіваємося, що покута, яку сам на себе накладе єпіскоп за введення пастви в оману, не буде дуже суворою.

Поки що попередньо представлення Юрія Ткаченко планують провести аж 19 березня, в середу. Якщо нічого не зміниться, представляти Юрія Олеговича доведеться Валентині Коваленко. Коли так, то особливе піднесення в ці хвилини відчуватиме голова Черкаської «Батьківщини» Анатолій Бондаренко, який сподівався на краще до останнього...

Цікаво, чи зарахують тоді Ткаченку сьогоднішній та завтрашній дні, як прогули? Адже офіційно директор Фермерського ринку став губернатором з моменту оприлюднення Указу на офіційному сайті в.о. Президента.
17.03.2014 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter