У Черкасах зупиняються ліфти. Ремонту не проводиться, бо не затверджено бюджет

У Черкасах зупиняються ліфти. Ремонту не проводиться, бо не затверджено бюджет У Черкасах на сьогодні у двох під’їздах (10, 11) будинку на вул. Сержанта Смірнова, 2 зупинені ліфти. Причина – закінчився гранично допустимий термін їх експлуатації, який становить 25 років.

До кінця березня аналогічна доля очікує ще декілька ліфтів: у будинках по вул. К. Пилипенка 12 (1, 2 під’їзд) М. Красовського, 24 (2 під’їзд), Невського, 27 (1-й під’їзд). Гоголя, 460 (1 під’їзд), Шевченка, 305 (1 та 2 під’їзди), Героїв Дніпра 45 (1, 2 та 3 під’їзди), Сержанта Смірнова, 2 (9 під’їзд), Гагаріна, 95 (4 під’їзд). Саме у цей час у них спливає допустимий термін експлуатації.

за повідомленням прес-служби Черкаської міської ради, директор департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук розповів, що затримка з проведенням капітальних ремонтів ліфтів у Черкасах викликана не з вини підрядної організації, і не з вини департаменту, адже й досі не затверджено бюджет розвитку.

– У грудні минулого року вже проведено тендер та підписано договір експертного обстеження на 267 ліфтів, граничний термін яких закінчується у 2014 році. Проте далі робота у цьому напрямку так і не пішла. Оскільки досі не прийнято бюджет розвитку. А без цього жодних капітальних видатків розпорядники коштів не можуть здійснювати. Відповідно, жодний департамент Черкаської міської ради не може підписувати угоди з організаціями на виконання необхідного переліку робіт. Я такого ще не пам’ятаю, щоб до 20 березня не було затверджено бюджет розвитку, – відзначив Андрій Миколайович.

Нагадаємо, що саме на цей термін під впливом різних політичних сил та суспільної ситуації призначено громадське обговорення з цього питання.

– Я сподіваюсь, що після того, як спільно з громадою міста бюджет розвитку буде розглянутий, а також затверджений сесією міської ради, то нарешті буде змога працювати. Зокрема, укладати зазначені договори, які мають важливе значення для життя міста, – зауважив Андрій Наумчук.

Тендер на роботи з проведення капітальних ремонтів ліфтів у цьому році заплановано на 16 квітня. І за його результатами планується укласти договори з переможцями-організаціями, які виконуватимуть відповідні роботи.

– Конкурсні торги ми могли провести і у січні, але угоди б не підписали. Оскільки не прийнято бюджет розвитку. А, зважаючи на зростання цін на пальне, запчастини та інші витратні матеріали, потрапили у таку ситуацію, що довелось би переглядати умови конкурсних торгів, – зазначив Андрій Миколайович.

А також зауважує, якщо бюджет буде прийнятий у березні, то, ймовірно, до кінця квітня ліфти, термін експлуатації яких вже сплинув, запрацюють.
13.03.2014 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter