Томенко просить Яценюка з Кличком припинити торгуватися та призначити в Черкаси губернатора

Томенко просить Яценюка з Кличком припинити торгуватися та призначити в Черкаси губернатора Народний депутат Микола Томенко звернувся до лідеру «УДАРу» Віталія Кличка та Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з вимогою зупинити знущання над Хмельниччиною та Черкащиною.

Нинішня ситуація, що склалася в Україні, мала би стимулювати політиків, які сформували коаліцію та взяли на себе відповідальність за події в країні, до продуманих, виважених та, головне, швидких кадрових призначень, вважає політик.

Натомість він зауважує, що вже понад півмісяця в Хмельницькій та Черкаській областях не призначені ні голови ОДА, ні керівники правоохоронних органів. В Черкаській області ситуація погіршується ще тим, що відсутнє і керівництво обласним центром – Черкасами.

При цьому в засобах масової інформації та серед мешканців згаданих областей активно поширюються чутки про «торгівлю» за названі посади, що не грає на користь тих політичних сил, що сформували коаліцію.

«Якщо дійсно при визначенні посад голів обласних адміністрацій взято до уваги так званий квотний принцип розподілу (який я вважаю хибним і неправильним), то треба його довести до логічного завершення. Якщо керівництво цих областей передано в сферу відповідальності партії «УДАР», то вона повинна негайно призначити голів ОДА, а керівництво партії повинно представити нових очільників та взяти відповідальність за їхню діяльність», – вважає Микола Томенко.

«Якщо це не так, то керівництво областей, відповідних керівників правоохоронних органів та інших посадовців необхідно визначати на підставі врахування факторів сприйняття їх місцевими громадами, їхніми професійними якостями та взяти до уваги той фактор, щоб ці люди не були складовими попереднього політичного режиму, що в цих двох областях чи не найбільше «прославився» служінням Януковичу та методами пограбування регіонів», – зазначив політик.
Він нагадав, що колишній голова Хмельницької ОДА В. Ядуха прославився скандалами, пов’язаними з грабуванням області та виправданнями, що влада Януковича – «від Бога», а С. Тулуб на Черкащині як представник сімейного клану та, власне, бізнесу групи Януковича позиціонував себе його «правлячою правою рукою».

«Це означає, що у першій версії квотного призначення повну відповідальність повинен нести «УДАР», а в другій версії – не можуть призначатися на посади люди, причетні до керівних посад та прийняття рішень у період Януковича-Ядухи на Хмельниччині чи Януковича-Тулуба на Черкащині. Оскільки я добре знаю обидві області, то вважаю, що кожний день відсутності кадрових призначень – це створення проблем і в самих областях, і для України загалом», – зазначив Микола Томенко.

Тому він звертається до лідера партії «УДАР» та до Прем’єр-міністра А. Яценюка з вимогою зупинити знущання над Хмельниччиною та Черкащиною та невідкладно забезпечити відповідні кадрові призначення.
12.03.2014 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter