Ірина Волощенко: Одарич і Стадник не розуміють, чому в "Астрі" прийом одного хворого триває 30 хвилин

Ірина Волощенко: Одарич і Стадник не розуміють, чому в "Астрі" прийом одного хворого триває 30 хвилинГоловного лікаря РОЦ «Астра» Ірину Волощенко обурила поведінка депутатів фракції вільних демократів під час останнього засідання сесії Черкаської міської ради. «Вони цілеспрямовано намагалися змішати мене з… Не буду називати чим, - сказала Волощенко.
У результаті, за словами Волощенко, їй передали пропозицію від начальника Департамента охорони здоров`я та соціальної політики МВК Олега Стадника написати нову заяву на подовження контракту на півроку (про «контрактну історію Волощенко – читати тут).
- Порадившись із юристами, я вирішила нічого не писати, - сказала Ірина Василівна. – Заява на продовження контракту вже існує, вона подана 29 лютого.
Крім того, головний лікар «Астри» розповіла про протокольне доручення від міського голови Черкас Сергія Одарича з вимогою привести штатний розклад лікувального закладу у відповідність до навантаження, затвердженого Міністерством охорони здоров`я.
- Одна з вимог – пояснити, чому нашим лікарям відведено 30 хвилин на обслуговування одного пацієнта, тоді як в поліклініках на прийом одного хворого відведено 12 хвилин, - розповідає Ірина Волощенко. – Те, що в нас не поліклініка, а реабілітаційний центр, до уваги не приймається…
18.04.2012 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:14 23.04.2012 otryzhka:
не розумиють потому как бестолковые бездарные людишки один недоучка второй раб у недоучки
19:57 18.04.2012 Mykola:
Одаричеве плем`я продовжує терор проти черкащан. Що ці нелюди зробили для нашого міста? Сто мільйонів через "Газбанк" поцупили з Бродським на дороги? Де ті дороги? По жодній не можна проїхати. Воюють з медиками, педагогами, пенсіонерами, духовим оркестром, музичною школою, поліклініками... і всими, хто живе та працює в цьому місті. Залетні шулери приїхали нас грабувати і нищити. одаричам і стадникам - не місце в Черкасах. Забирайтесь геть!!