Одарич шаркнув ніжкою перед Хорошковським та жбурнув камінчик в спину звільненому міністру Ярошенку

Одарич шаркнув ніжкою перед Хорошковським та жбурнув камінчик в спину звільненому міністру Ярошенку «Людиною, яка ходить по землі й розуміється на проблематиці» назвав нового міністра фінансів Хорошковського мер Черкас Одарич. На що тільки не підеш заради добробуту простих черкащан. Звісно, треба ще й плюнути в спину попереднику Хорошковського – той, хто ходить по землі, оцінить.

За інформацією Черкаського МВК, міський голова Черкас, віце-президент Асоціації міст України з бюджетних питань Сергій Одарич позитивно оцінив призначення Валерія Хорошковського Міністром фінансів України. Він зазначив, що «це людина, яка реально ходить по землі, розуміється на проблематиці».
Сергій Одарич зазначив, що півторарічне спілкування з екс-міністром Федором Ярошенком продемонструвало, що останній «просто не розуміє, що таке державний бюджет, місцеві бюджети і який між ними взаємозв’язок». Мер Черкас повідомив, що планує у найближчі два тижні зустрітися з новим Міністром фінансів України Валерієм Хорошковським. У ході зустрічі він обговорить з ним проблеми фінансування делегованих повноважень, інші бюджетні питання.
— Поки що ми з колегами — головами інших міст — готуємо пропозиції. Думаю, що нам вдасться знайти порозуміння з урядом по перекриттю бюджетних дірок, - сказав Сергій Одарич, додавши, що минулого тижня спрямував Президенту, Прем’єр-міністру, Голові Верховної Ради України листа з приводу того, скільки держава не додала фінансування для бюджетників.
За його словами, дефіцит у середньому становить два-три місяці, а по деяких галузях, як-то фізкультура і спорт, - десять місяців. На переконання Сергія Одарича, в Кабінеті міністрів про це не знають.
— Коли я в уряді показував всі ці речі, там був шок. Колишній Міністр фінансів навіть від Прем’єр-міністра приховував те, що в бюджеті є дірка. Я розумію, що ми можемо мати проблеми, але ми повинні про них знати! А коли керівництво держави просто вводиться в оману, що нібито у нас все гаразд, то вибачте, - зазначив Сергій Одарич.
24.01.2012 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter