Білоусов скаржиться на скаредних депутатів, які заважають йому розв`язувати проблеми Черкас

Білоусов скаржиться на скаредних депутатів, які заважають йому розв`язувати проблеми Черкас Секретар Черкаської міської ради Віктор Білоусов прокоментував останню сесію міськради, на якій його вчергове намагалися усунути від керівництва містом. У коментарі, поширеному прес-службою міської ради, Білоусов скаржиться на «частину депутатів»...

Сесія міської ради, що відбулася 6 березня, показала, що частину депутатів, на жаль, цікавить лише кадрові питання – зняття та призначення секретаря міської ради, - заявляє Віктор Білоусов.

- Проте окрім цього питання, в порядку денному було десятки галузевих та більше 280 «земельних» питань, вирішення яких тягнеться роками.
Так, наприклад, представники Черкаського міського об’єднання садівницьких товариств «Садівник» роками не можуть отримати у власність земельні ділянки для ведення садівництва. Їх делегація була теж присутня на сесії.

Незважаючи на заклики деяких «громадських діячів» припинити сесію, вдалося прийняти низку питань – внести зміни до міського бюджету, якими узаконюються трансферти з державного бюджету, виділити кошти на діяльність органів самоорганізації населення , що є осередками життя в мікрорайонах…
Однак так і залишилися нерозглянутими важливі питання – безоплатна передача у власність міста мереж тепло- , енерго- та водовідведення низки житлових будинків Черкас, інші господарські питання, які не мають жодного стосунку до політики, але життєво необхідні для нормального життя обласного центру.

З одного боку, деякі депутати звинувачують міську раду в бездіяльності, а самі при цьому з політичних мотивів не з’являються на сесії, де, крім кадрових, має розглядатися низка важливих для міста питань.

Яскравий приклад ігнорування своїх депутатських обов’язків – депутатська група Партії вільних демократів, яка в повному складі не з’явилася на сесію з політичних міркувань. Окремі депутати колишньої депутатської групи Партії Регіонів теж цього дня не з’явилися в сесійній залі .
Частина депутатів з фракції «Батьківщина» просто покинула засідання після того, як їх кандидат на посаду секретаря міської ради не здобув підтримки в депутатському корпусі.

Таким чином ці депутати, на мою думку, поставили свої особисті та політичні інтереси вище інтересів та потреб громади , яка чекала на господарські та фінансові рішення.

Тож зважаючи на відсутність кворуму та безліч невирішених питань, я скликав сесію з земельних питань на четвер, 13 березня. І закликаю депутатів керуватися в своїй діяльності не вказівками своїх політичних лідерів , а інтересами громади Черкас, яка і їх делегувала у владу для вирішення своїх проблем.
11.03.2014 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter