Помічниця Даценка закликає сільських голів Черкаського району не ховатися в сільраді, а звітувати перед людьми

Помічниця Даценка закликає сільських голів Черкаського району не ховатися в сільраді, а звітувати перед людьми Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова закликає сільських голів виходити до громади і звітувати перед людьми.

Наталія Старікова відзначає, що, зокрема, зі скаргами на сільських голів виборці із сіл Черкаського району з Тубільців, Первомайського, Хрещатика, Березняків, Мошен та інших звертаються у громадську приймальню народного депутата Леоніда Даценка, чиїм помічником віднедавна працює Старікова.
Зокрема, мешканці Тубільців озвучили такі проблеми: продаж майнового комплексу, в тому числі автопарку, контори колгоспу і іншого; незаконний продаж землі, яка належить громаді, над Дніпром і Россю; продаж 38 га лісу. Тим часом сільський голова нічого не пояснює громаді.

У Мошнах теж незрозуміло зі звітуванням голови. Є нагальними питання смієттєзвалища, однак далі розроблення проекту кілька років тому справа не йде. Проблеми з дорогами, освітленням, брак місць у дитсадку, безробіття… Все це хочуть обговорити мешканці на сходці села, однак зустрічної ініціативи з боку сільського голови нема.

"Згідно Закону України "Про місцеве самоврядування" сільський, селищний, міський голова раз на рік повинен звітуватись про проведену роботу ним та радою перед громадою свого населеного пункту. Зазвичай у сільській раді відбувається декілька сесій, які складаються з пленарних засідань, а також засідань виконкому. Мешканцям села хотілось би почути , що на них відбувається, які рішення приймаються, як вирішуються болючі проблеми громади", – зазначила Старікова, зауваживши, що вимагатиме обов'язкового звітування голів сільрад перед громадами.
07.03.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter