"Почем опиум для народа"? У єпіскопа Іоана заявляють про проведення політінформації в його підсобці на тему: "Хто краще - "Толя-металіст" чи "Юра-Боттіччеллі"?

"Почем опиум для народа"? У єпіскопа Іоана заявляють про проведення політінформації в його підсобці на тему: "Хто краще - "Толя-металіст" чи "Юра-Боттіччеллі"? Прес-служба Черкаської єпархії УПЦ КП намагається уточнити нашу інформацію про сьогоднішню «інтронізацію» Юри-Боттіччеллі (він же – директор Фермерського ринку Юрій Ткаченко) на посаду голови Черкаської ОДА в Свято-Троіцькому соборі. Розміщуємо текст в такому вигляді, в якому його отримали.

«Сьогодні представники громадськості у службовому приміщенні при Свято-Троїцькому соборі обговорювали кандидатуру на призначення голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Опісля делегація відбула до Києва, щоб донести думку громадськості до центральної влади.

Відбулась зустріч з Міністром Кабінету Міністрів України Семерак Остапом. Делегація у складі голови обласної ради Валентина Коваленко, нардепа Леоніда Даценко, члена президії народної ради черкащини Юрія Сушко, кореспондента газети «черкаський край» Володимира Лимаренко, донесла думку громадськості, яка на засіданні Черкаської обласної народної ради затвердила кандидатуру очільника обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка на посаду голови облдержадміністрації. Якщо буде відмовлено щодо його призначення, то ми сподіваємося почути аргументацію. До Києва поїхали за ініціативи Юрія Ткаченка. Запропонувала його кандидатуру партія «УДАР». Він насправді не претендує на посаду губернатора, а відмовляється від неї на користь Анатолія Бондаренка.

Черкаській громаді важливо не допустити призначення на посаду керівника області одіозних і суперечливих постатей. Таких осіб громада не сприйме.
Кабмін також поставив задачу «УДАРу» до наступного тижня визначитися зі своїм претендентом на посаду губернатора. Міністром Кабміну обіцяно донести до політичних сил, які причетні до призначення голови ОДА, бажання громади».

Від Провінції: ступінь кулуарної інформованості Черкаської єпархії УПЦ КП про ймовірні кадрові призначення в Черкаській області зашкалює. Виправте безбожників, єпіскопе Іоан, якщо ми помиляємося, але, здається, віруючі люди ходять до храму помолитися та почути з вуст священика Слово Боже, а не обговорювати у підсобці кандидатури майбутнього губернатора...
Далі буде
06.03.2014 22:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter