Радуцький: Я кістками ляжу, але не допущу повернення Одарича в мери Черкас

Директор КП «Дирекція парків», депутат Черкаської міської ради висуває свою кандидатуру на посаду секретаря Черкаської міської ради. Голосування має відбутися сьогодні на сесії Черкаської міської ради. Пояснюючи свій вчинок, Радуцький повідомив, що після рішення черкаської Народної ради, яка підтримала кандидатуру представника «Батьківщини» Добровольського, він погодився знятись в виборів. Але після оприлюднення факту кулуарних розмов між «Батьківщиною» та Партією регіонів, змінив рішення.

Радуцький жорстко розкритикував лінію поведінки, обрану групою вільних демократів, підконтрольних екс-меру Черкас Одаричу. За словами Радуцького, Одарич очікує, кого призначать головою Черкаської ОДА, після чого запропонує свої голоси в міській раді для формування нового керівного складу.
- Я обіцяю, що якщо мене оберуть секретарем міської ради Черкас, я кістками ляжу, щоб Одарич не повернувся в крісло мера Черкас, - заявив Радуцький.
06.03.2014 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:08 06.03.2014 D_Servin:
Хотелось бы уточнить, а где планируется эти кости положить? Лучше про их местонахождение знать заранее, можно было-бы все культурненько оформить для приема поломников! Нам в Черкассах бардак, как в Умани, не нужен!