Черкаський "Правий сектор" в оригінальній орфографічній версії пропонує здійснити кадрову революцію в міській раді Черкас

Черкаське відділення «Правого сектору» зробило офіційну заяву напередодні сесії Черкаської міської ради, яка відбудеться 6 березня. Під час сесії депутати планують здійснити розподіл керівних крісел в міськраді.

Офіційна заява Правого Сектору Черкаси

Завтра о 10 годині відбудеться сесія, на якій буде вирішуватись питання стосовно створення нової більшості серед депутатського корпусу та призначення нового міськвиконкому.
Ми не задоволені сьогоднішнім розподілом сил в нашому місті, завтра нічого не зміниться адже все вже давно поділено між представниками різних депутатських груп тому ми, Правий Сектор Черкаси заявляємо:

1. Ми виступаємо за формування нових органів місцевого самоврядування та влади за принципом публічного обговорення та надання народного мандату чиновникам.

2. Ми наполягаємо на публічному звіті чиновників котрі претендують на нові посади, а також вимагаємо від них зобов'язання скласти мандат, якщо вони не виправдають народної довіри.

3. Ми засуджуємо кулуарний розподіл портфелів та повернення на посади людей котрі не виправдали себе за час попереднього перебування у владі.

Керівник Черкаської Обласної Організації Правого Сектору Андрій Черевань

Від Провінції: оригінальну орфографію збережено
05.03.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter