Черкаська облрада запропонувала екс-черкащанці Валі-"полстакана" схаменутися й покаятися

Черкаська облрада запропонувала екс-черкащанці Валі-"полстакана" схаменутися й покаятися Як інформують у Черкаській обласній раді, на позачерговій сесії журналістка Лідія Титаренко запропонувала депутатам звернутися до Голови Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Валентини Матвієнко в зв’язку з тим, що очолюваний нею орган схвалив введення російських військ на територію України.

Її звернення було озвучено на позачерговій сесії обласної ради, а також підтримано жителями області на багатотисячному мітингу Народного віче в м. Черкаси, яке відбулося в цей же день.

«Пані Матвієнко!

Жителі Черкаської області звертаються до Вас, уродженки України, громадянки, юність якої пройшла у Черкасах, до людини, чиї батьки і рідна сестра знайшли вічний спокій у мирній українській землі. У тій землі, якій особисто Ви оголосили війну. Господь Бог нас розсудить.

Та все ж, сьогодні, ми ще закликаємо Вас зупинитися. Схаменутися і покаятися. Звертаємося до Вашого серця матері, яка має сина, до сердець матерів Росії – одумайтеся і не допустіть найстрашнішого горя – кровопролиття і вбивства українських і російських солдатів, наших і ваших синів!».
04.03.2014 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter