"Удар" непокоїться, що полтавську міліцію очолив "дах" черкаських тітушок - полковник Корсун

Народний депутат України, секретар Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергій Каплін висловив стурбованість тим, що полтавську міліцію очолив полковник, який у Черкасах ламав пальці депутатам і "кришував" "тітушок". Про це УНН повідомили у прес-службі нардепа.

Полковника міліції Корсуна Івана Григоровича призначено начальником Управління МВС України в Полтавській області. Він обіймав керівні посади у черкаській міліції з 2002 року.

Нагадаємо, що протягом минулого року черкаські журналісти мали численні питання до Івана Корсуна, заступника начальника УМВС України у Черкаській області, з приводу молодиків спортивної зовнішності, які були присутні на кожній акції на боці Партії регіонів.

Як повідомляли черкаські ЗМІ, саме Корсун керував "тітушками" та "Беркутом" 22 березня 2013 року, коли журналістів, а також народних та обласних депутатів від опозиції не пускали на сесію Черкаської обласної ради. А депутат облради Олександр Сінгаєвський упізнав у полковнику того, хто зламав на мітингу йому пальця.

Сергій Каплін заявляє: "Де люстрація? Якщо стільки інформації про сумнівну поведінку. То чому керівником УМВС в Полтавській області призначили "фігуранта" скандалу з журналістами. Того, хто не пускав опозицію на сесії та "не помічав" "тітушок".

"Я буду неухильно жорстко реагувати на такі факти. Переконаний, що кандидатури чиновників та службовців такого рівня повинні затверджуватися на Народному віче у Полтаві, щоб громада сама змогла дати відповіді: а чи зможе новий призначенець об’єднати громаду, а чи зможе він забезпечити проведення люстрації" - повідомляє свою позицію народний депутат Сергій Каплін.
04.03.2014 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter