Депутат облради: начальник черкаської міліції обіцяє заарештувати всіх черкаських тітушок

Депутат облради: начальник черкаської міліції обіцяє заарештувати всіх черкаських тітушок Депутат Черкаської обласної ради Максим Колісник поділився на Фейсбук своїми спостереженнями за підсумками сьогоднішньої позачергової сесії Черкаської обласної ради.

1. Сесія Черкаської обласної ради засудила агресію Росії на території України, закликала всі політичні сили згуртуватися з метою захисту суверенітету і територіальної цілісності України та звернулась до Верховної Ради України розірвати Харківські угоди.

2. На сесії обласної ради я звернувся з запитанням до керівника обласної міліції Бойка, яка ситуація з затриманням тітушок. Бойко відповів, що якщо протягом декількох днів ситуація не зміниться, буде проведено кадрові зміни в керівному складі УМВС, а тітушок все одно буде заарештовано.

3. На Віче в Черкасах зібралось понад дві тисячі патріотично налаштованих черкащан, готових захищати суверенітет України.

4. На засіданні координаційної ради обласної народної ради всі керівники силових відомств "прислухаються" до представників самооборони і правого сектору. Готові виконувати любий каприз, цікавилися, якого кольору якій силі видати камуфляж. Особисто у мене виникли питання до керівника обласного управління СБУ, який призначений ще за януковича, і який заявив, що спалення документів у дворі СБУ це ЗАПЛАНОВАНИЙ захід. Підсумок: керівники силових відомств готові заносити п'яту точку любому активісту, лише б не критикували.

5. Сподобався настрій військового комісара.

Якщо російські війська наважаться проникати в центр України, їм буде дуже важко. Народ налаштований рішуче і його не перемогти!
02.03.2014 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter