Аваков про невдоволення в Черкасах його висуванцем Бойко: "Ми розберемося..."

В.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував ситуацію з невдоволенням черкасців новопризначеним ним керівником обласної міліції Леонідом Бойко. Про це інформують у прес-службі МВС. Він пообіцяв знайти час для зустрічі з місцевими активістами і вирішити цю ситуацію.

Про це він повідомив під час прямої трансляції прес-конференції в ефірі телеканалу 112.

- Був телефонний дзвінок, в якому зазначили, що якщо я не зніму якогось керівника, то він прийде з усім Майданом і заблокує Міністерство. Давайте зрозуміємо, що у тій ситуації, в якій ми наразі перебуваємо, у тій ситуації хаоса і падіння керованості владою, до чого призвело попереднє керівництво країни і МВС, такі дії наших побратимів я вважаю неприпустимими, як і такі реакції та ультиматуми. Орган державної влади центрального управління, яким є МВС, – це завжди вертикаль влади, – зазначив Аваков.

Також він наголосив, що при назначенні кадрів по кожній з областей буде зважати на усю складність ситуації і радитися з громадськістю з приводу того, яка фігура є найбільш оптимальною для вирішення тих чи інших проблем.

- Але ви маєте розуміти, що керівник МВС не має бути маріонеткою і заручником в руках тих чи інших політиків. Я буду намагатися знайти час, щоб зустрітися з черкаськими активістами, щоб прояснити їхню позицію та таку емоційну реакцію. Ми розберемося у цій ситуації, – підкреслив в.о. міністра МВС.

В.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков 24 лютого звільнив начальника Управління МВС України в Черкаській області Володимира Ліпандіна, замість нього призначивши Леоніда Бойка.
26.02.2014 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter