Даценко вимагає від Генпрокуратури та МВС оголосити в розшук заступника голови Черкаської ОДА Івакіна, Березу та "Сан Санича"

Даценко вимагає від Генпрокуратури та МВС оголосити в розшук заступника голови Черкаської ОДА Івакіна, Березу та "Сан Санича" Народний депутат Леонід Даценко готує звернення до в. о. міністра МВС Арсена Авакова та генпрокурора Олега Махницького з приводу затримання або оголошення в розшук координаторів черкаських “тітушок”. Про це інформує прес-служба нардепа.

“Прокуратура порушила кримінальне провадження стосовно розкрадання коштів екс-губернатором Сергієм Тулубом та оголосила цього посадовця в розшук. Однак ніхто чомусь не озвучує прізвищ людей, які виконували “практичну” роботу по розкраданню та залякуванню. Я маю на увазі заступника Тулуба Едуарда Івакіна, який виконував роль “смотрящого” в області і координував роботу “тітушок”. Цей посадовець давав вказівки про кривавому розгону мовного майдану 6 липня 2012 року, організував “бийжидівську” провокацію, давав вказівки по вчиненню провокацій 23 січня 2014 року при штурмі приміщення Черкаської ОДА, по побиттю “Автомайдану” 26 січня. Чомусь це прізвище несправедливо забуте у контексті кримінальних проваджень”, – зазначив народний депутат.

Даценко також нагадав, що активну участь у формуванні та координації роботи черкаських “тітушок” брали участь екс-начальник управління облдержадміністрації Вадим Береза та такий собі смілянський бізнесмен “Сан Санич”.

“Вони віддавали накази по побиттю людей, згадаймо хоча б скандал із звірячою розправою над Віктором Смалієм на мітингу у Черкасах, по викраданню майна, як було із наметом “Штабу черкаського Євромайдану” на площі біля міськвиконкому. Більше того, в Черкасах не забули, що Вадим Береза був винуватцем ДТП, в якому загинула молода жінка. Тоді справу зам’яли, тому її варто було б переглянуть”, – наголосив депутат.

На думку парламентарія, варто згадати сьогодні і про діяльність “данєцкої бригади” Тулуба у районах. Зокрема, щодо прихватизації колишнім очільником Канівської райдержадміністрації Олексієм Гикою квартирки, придбаної коштом райради, і щодо інших фінансових “подвигів” кадрів Януковичів.

“Ми також повинні сьогодні повернутись до теми фальсифікації виборів у 2012 році. Тоді два округи на Черкащині оголосили проблемними, хоч там були зрозумілі переможці. Голови окружних комісій №194 Ольга Козько та №197 Максим Онищенко тоді добряче відзначились, зриваючи вибори і грубо фальсифікуючи результати голосування. Ми не повинні допустити, щоб ці люди залишались непокараними. До 25 травня, коли в нас відбуватимуться вибори Президента, всі фальсифікатори повинні сидіти”, – підкреслив Даценко.
26.02.2014 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter