"А він просто був на рибалці..."...Прес-служба Тулуба заявляє, що їхній Герой на місці

"А він просто був на рибалці..."...Прес-служба Тулуба заявляє, що їхній Герой на місціПрес-служба Черкаської ОДА прокоментувала повідомлення про місцеперебування голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба. Нагадаємо, що це прізвище було в роздруківці виліту чартерних літаків 20 лютого з Київського аеропорту «Жуляни»

Сьогодні в інтернет-виданнях та соціальних мережах була поширена недостовірна інформація щодо перебування голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба за межами області. На підтвердження в інтернет-ресурсах розміщено сфотографований список чартерних рейсів та прізвища осіб, які нібито ними користувалися. У цьому списку було також прізвище Тулуб. На підставі цього журналісти зробили висновок, що голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб відбув чартерним рейсом із Києва до Донецька.

Дане припущення було розповсюджено в ЗМІ як доконаний факт, що є грубим порушенням принципів і стандартів журналістської роботи, які вимагають обов’язково перевіряти інформацію перш ніж розповсюджувати.

Доводимо до відома журналістів і громадськості, що інформація про виліт голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба до Донецька не є правдивою. Керівник області перебуває на робочому місці і працює за робочим планом.

Зокрема, сьогодні проведено нараду з головами райдержадміністрацій та міст області щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів Черкащини в умовах складної суспільно-політичної ситуації. Керівник області наголосив на важливості постійного діалогу із представниками різних політичних сил та громадських об’єднань з метою недопущення силового протистояння. Під час цієї наради також було обговорено питання підготовки до весняно-польових робіт та 9 березня – ювілейного дня народження Тараса Шевченка.

Окрім того, голова облдержадміністрації зустрівся з представниками фінансового управління ОДА і головного управління Державного казначейства України для вирішення питань вчасної виплати заробітної плати й інших соціальних допомог, погашення існуючої заборгованості.

Звертаємося до журналістів із проханням використовувати лише достовірну та перевірену інформацію.
22.02.2014 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter