Екс-голова Черкаської облради Гресь - депутатам: невже ви - з владою, що чинить погроми та вбивства своїх громадян?

Екс-голова Черкаської облради Гресь - депутатам: невже ви - з владою, що чинить погроми та вбивства своїх громадян? «Про Головне» оприлюднив звернення екс-голови Черкаської облради Володимира Греся до депутатів усіх рівнів на Черкащині. Чинний керіник фракції «Батьківщини» в облраді закликав колег провести позачергові сесії рад усіх рівнів та висловити свою ставлення до подій в Україні.

Звертаюсь до всіх депутатів сільських, селищних, міських, районних рад у Черкаській області, депутатів Черкаської обласної ради.
Події останніх днів у нашій державі, що сколихнули не лише український народ, але і всю світову спільноту, мають поставити перед вами вибір: з ким ви, обранці народу?
З владою, що чинить погроми та вбивства своїх громадян?
З владою, що об’єднала бандитів: «тітушок» з міліцією та загонами «Беркуту», чи ви разом з народом, своїми виборцями, які з лопатами та вилами вийшли на вулиці Черкащини боронити від цієї влади свої домівки, своїх дітей, які стоять на Майдані Києва.
Всі, хто вбивав людей, хто віддавав злочинні накази, хто і сьогодні перетворює будівлі рад у фортеці для порятунку від народного гніву, обов’язково постануть перед судом і понесуть відповідальність за свої дії!
Всі ці донецькі зайди та їхні сателіти, які прийшли не розбудовувати, а грабувати Черкащину, отримали оцінку народу!
І якщо для частини з них порятунком стануть їхні закордонні маєтки, то нам з вами жити на цій землі, кожен день зустрічатися на вулицях зі своїми виборцями.
Я хочу щоб ми, обранці народу, не ховались від людей, від цього народного гніву, нам немає куди втікати і нас не захистять ні «тітушки», ні загони «Беркуту». Ми маємо сьогодні заявити про свою позицію відносно подій в Україні.
Я звертаюсь до вас із пропозицією про скликання у найближчі дні позачергових сесій сільських, селищних, міських та районних, обласної рад, на яких обговорити лише одне питання: «Про політичне становище в Україні».
Депутати мають визначитись щодо довіри, підтримки чи непідтримки дій виконавчої влади в області, районі, висловити своє ставлення до правлячої політичної партії в Україні – «Партії Регіонів», провідники якої кров’ю громадян залили вулиці Києва та інших областей України.
Шановні депутати!
Вам виборці області довірили представляти у радах свої інтереси, формувати органи виконавчої влади територіальних громад, здійснювати контроль за діяльністю органів виконавчої влади. Пам’ятайте про свою високу відповідальність перед виборцями, перед народом України!
21.02.2014 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter