"Вовремя предать - это предвидеть..." Геннадій Бобов втік з Партії регіонів

"Вовремя предать - это предвидеть..." Геннадій Бобов втік з Партії регіонів На «Лівому березі» поширена заява народного депутата України Геннадія Бобова про вихід з фракції Партії регіонів.

«Коли в шести районах Черкащини, за моєї ініціативи проводилися Народні Збори, де всі без винятку люди, незважаючи на політичні вподобання, належність до влади чи опозиції, могли сказати все, що мали на душі і були почуті, багато людей в багатьох районах питали мене: «З якої Ви партії?» Я завжди відповідав: «З партії Черкащини!».

Коли на сотнях зустрічей під час передвиборної кампанії мене запитували чи правда, що я балотуюся від «Партії регіонів», я ствердно відповідав і пояснював, що підтримую провладну партію через те, що хочу, щоб ті вкрай потрібні законопроекти, які були написані разом з людьми і стосувалися розвитку сільської місцевості, були прийняті.

Я переміг чесно і ніхто не може дорікнути мені в будь-яких фальсифікаціях чи маніпуляціях. Я не тримаюся за крісло депутата. Для мене це неважливо.
Я не змінив своєї позиції. Я подав всі законопроекти, які обіцяв людям. Всю свою заробітну плату в якості народного депутата віддавав і віддаю на потреби закладів освіти і охорони здоров’я. Я не кинув округ, людей, нікуди не зник з Черкащини, звітував перед людьми.

Я намагався, незважаючи на шалений спротив, провести через парламент потрібні людям і Черкащині ініціативи. Це законодавчий пакет, що спрямований на відродження підприємств в сільській місцевості, на збільшення фінансування місцевих бюджетів в селах, на залучення інвестицій і багато чого іншого.
Я завжди стояв на позиції, що кожен з нас має нести відповідальність. Президент – за державу, губернатор – за область, депутат – за округ, голова сільради – за село, а кожна людина – за порядок в своєму домі і в своїй державі.

Пролита в Києві кров, створена ситуація, яка поставила під сумнів соборність і незалежність нашої держави – це відповідальність всіх без винятку політичних сил. Хто стояв за всім цим процесом і міру вини кожного має встановити неупереджене слідство і суд.

Я ніколи не мав і не хочу мати нічого спільного з людьми, на чиїх руках кров, і в чиїх думках тільки влада. Мої виборці вибирали мене не для підтримки процесів, які штовхають Україну в хаос громадянського протистояння.

Я не збираюся підтримувати жодну політичну силу, що має відношення до цього конфлікту. Я не підтримую ані їх справжніх цілей, ані тим більше засобів.
Тому я оголошую про свій вихід із партії і фракції Партії Регіонів.

Я залишуся безпартійним і позафракційним".
Від Провінції: Нагадаємо. що що до 2010 року Геннадій Бобов був членом партії «Наша Україна», одним із активних «освоювачів» сумновідомої програми «Золота підкова Черкащини». Зірку Героя України отримав у 2009 році з рук Віктора Ющенка. На президентських виборах 2010 року був довіреною особою Ющенка по Черкаській області. Після перемоги Януковича перейшов до Партії регіонів. Увесь цей час публічно демонстрував надлояльність до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.
"Вовремя предать - это предвидеть..." Геннадій Бобов втік з Партії регіонів

Класна політична чуйка у Бобова.
Відео Александр Будяк
21.02.2014 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter