ОЗУ "УМВС в Черкаській області" закликає черкащан не піддаватися на провокації...

ОЗУ «УМВС в Черкаській області», одне із найголовніших дестабілізаторів ситуації в Черкасах та регіоні, поширило офіційну заяву з приводу подій 18 лютого в Києві. Ця установа продовжує заявляти, що їхній пріоритет – «захист мирних громадян». Текст заяви – нижче.

Ескалація насильства,палаючі та зруйновані будинки, зупинка метро, загибель мирних громадян, правоохоронців. За подіями в м.Київ з тривогою спостерігає вся країна. Дії радикально налаштованих осіб один із факторів, що спричинив страшні події в столиці нашої держави. Масові безпорядки, погроми, захоплення житлових будинків, погрози та тортури по відношенню до мешканців, активне застосування сили, використання вогнепальної зброї, суперечить принципам мирних протестів та зібрань У цій ситуації для правоохоронців головним залишається захист мирних громадян, охорона громадського порядку.
Агресивно налаштовані особи вкотре, не задумуючись над наслідками, свідомо підбурюють громадян до вчинення правопорушень. Захоплення, блокування державних будівель, зброї та режимних об’єктів, заклики до захоплення влади, погроми, підпали, знищенням майна, посягань на життя чи здоров’я ні в чому не винних людей –це особливо тяжкі злочини, за які передбачена сувора відповідальність. Учасникам акцій слід розуміти, що з метою припинення масових безпорядків та групових порушень громадського порядку, відбиття нападу на будівлі, споруди приміщення державних установ, працівники міліції мають право згідно зі статтею 12 закону України «Про міліцію», застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і вогнепальну зброю у випадках і в порядку, передбачених цим законом.
УМВС України в Черкаській області ще раз звертається до громадян не піддаватися на провокації, ігнорувати екстриміські заклики та зберігати спокій, поважати права і свободи інших людей, залишатися на позиції дотримання Законодавства держави Україна, вирішувати складну ситуацію, що склалася, мирним шляхом.
19.02.2014 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter